Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ battery operated fire alarms ] αγώνας 206 προϊόντα.
EN Πιστοποιημένος ανιχνευτής καπνού με δυνατότητα WIFI
| Ονομα: | Ανιχνευτής καπνού με δυνατότητα WiFi |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης: | Οροφή ή τοίχο |
| Χρήση: | Σύστημα πυρανίχνευσης και συναγερμού |
Ειδικός ανιχνευτής αερίων και CO με πιστοποίηση SGS
| είδος: | Ανιχνευτής CO και Αερίου |
|---|---|
| Τύπος αισθητήρα: | Ηλεκτροχημικός/Ημιαγωγικός αισθητήρας |
| Χρώμα: | Λευκό |
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα για κατοικίες 3V 10 έτη Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα ODM
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| Υλικό: | ABS πυρίμαχο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C (14 ° F έως 122 ° F) |
Προσαρμοσμένος ανιχνευτής CO μονοξειδίου του άνθρακα EN14604 Συναγερμός ανιχνευτών μονοξειδίου του άνθρακα 4.5V
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 4,5V DC |
| Ακούγεται συναγερμός: | >85dB |
Προσαρμοσμένος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα
| Ονομα: | Συναγερμός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Δείκτης συναγερμών: | Κόκκινες οδηγήσεις |
| Ρεύμα λειτουργίας αναμονής: | ≤40uA |
Επαγγελματικοί ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα με φωνητική προειδοποίηση 4.5V, προσαρμοσμένο σύστημα ανίχνευσης μονοξειδίου του άνθρακα
| είδος: | Επαγγελματικοί ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας: | 0% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Τύπος αισθητήρα: | Ηλεκτροχημικός αισθητήρας |
Ηλεκτρονικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα OEM ODM Smart CO Detector με ψηφιακή οθόνη LCD
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| BatteryType: | Αλκαλική μπαταρία 4,5V |
| Τάση λειτουργίας: | Μπαταρία DC4,5V 3* AAA |
Φωτοηλεκτρικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα 4.5V με πιστοποίηση EN, ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα για το σπίτι
| Ονομα: | Φωτοηλεκτρικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
| Τάση λειτουργίας: | Συνεχές ρεύμα 4.5V |
Φωτοηλεκτρικός Έξυπνος Ανιχνευτής Καπνού WIFI Υψηλής Ευαισθησίας Ασύρματος Ανιχνευτής Πυρκαγιάς ODM
| Ονομα: | Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI |
|---|---|
| Τύπος συναγερμού: | Δυνατή σειρήνα |
| Πηγή ενέργειας: | Με κινητήρα μπαταρίας |
Βιομηχανικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO EN 50291 Ηλεκτροχημικός ανιχνευτής CO OEM ODM
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 3 μέτρα |

