Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ battery operated fire alarms ] αγώνας 206 προϊόντα.
Ανιχνευτές Μονοξειδίου του Άνθρακα 5ετούς Διάρκειας Ζωής Προσαρμοσμένα Συναγερμοί Διαρροής Αερίου με Πιστοποίηση SGS
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτές Μονοξειδίου του Άνθρακα |
|---|---|
| Κουμπί δοκιμής: | Ναί |
| Βάρος: | 230 γραμμάρια |
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα 3V CO Πιστοποιημένο EN50291 Συναγερμός CO 10 Ετών Υψηλής Ευαισθησίας
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| Η διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | ≥24 μήνες |
| Αισθητήρας: | Αισθητήρας μονοξειδίου του άνθρακα Ηλεκτροχημείας |
Προσαρμοσμένος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO Ηλεκτροχημικός 10 ετών συναγερμός μονοξειδίου του άνθρακα
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 105mm x 105mm x 40mm |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -10 ° C έως 50 ° C |
Ηλεκτρονικοί ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα 7 έτη
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Επίδειξη: | Ψηφιακή οθόνη LCD |
| Υγρασία: | 0 έως 95% RH, χωρίς συμπύκνωση |
Έξυπνοι Διασυνδεδεμένοι Ανιχνευτές Καπνού
| Πιστοποιήσεις: | Πιστοποίηση CE, RoHS |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης: | Λιγότερο από 2 δευτερόλεπτα |
| Ενδοσύνδεση: | Υποστηρίζει έως και 12 διασυνδεδεμένες συσκευές |
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού με μπαταρία λιθίου
| Εγκατάσταση: | Οροφή ή τοίχο |
|---|---|
| Δοκιμαστικό κουμπί: | Περιλαμβάνεται για εύκολη δοκιμή |
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | Έως 10 χρόνια για σφραγισμένες μπαταρίες λιθίου |
Εγκρίθηκε από την TÜV ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με διάρκεια ζωής 7 ετών και ηλεκτροχημικός αισθητήρας για αξιόπιστη προστασία
| Δυναμικό: | 4,5V DC |
|---|---|
| είδος: | ομο ανιχνευτής |
| Βάρος: | 180 γραμμάρια |
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα CO Βιομηχανικής Κλάσης με Διάρκεια Ζωής 7 Ετών, Πιστοποιημένο από την TÜV και Ηλεκτροχημικό Αισθητήρα
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Οροφή ή τοίχο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C (14 ° F έως 122 ° F) |
Επαγγελματικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα OEM με διάρκεια ζωής 7 ετών, ελεγμένος από την TÜV και ηλεκτροχημικό αισθητήρα
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C (14 ° F έως 122 ° F) |
|---|---|
| είδος: | ομο ανιχνευτής |
| Εύρος υγρασίας: | 10% έως 85% μη συμπυκνωτικό |
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα CO Υψηλής Απόδοσης με 7 Χρόνια Διάρκεια Ζωής, Πιστοποιημένο Ηλεκτροχημικό Αισθητήρα από το Εργαστήριο TÜV
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 4,5V DC |
| Υγρασία: | 0 έως 95% RH, χωρίς συμπύκνωση |

