Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ battery operated fire alarms ] αγώνας 206 προϊόντα.
EN50291 Πιστοποιημένος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα Συμπυκνωτός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με φωνητική ειδοποίηση
| Ονομα: | όργανο ελέγχου μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Στατικό ρεύμα: | <40uA |
| Εγκατάσταση: | οροφή ή τοίχος |
Ανθεκτικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO με διάρκεια ζωής 10 ετών SGS δοκιμασμένος και ηλεκτροχημικός αισθητήρας για αξιόπιστη ανίχνευση
| Δυναμικό: | 3V συνεχής |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΫΙΥ |
| Διαστάσεις: | 105 x 105 x 39 mm |
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα CO Βιομηχανικής Κλάσης με Διάρκεια Ζωής Σχεδιασμού 10 Ετών και Εγκεκριμένο Ηλεκτροχημικό Αισθητήρα EN50291
| Διάρκεια μπαταρίας: | Έως 10 χρόνια |
|---|---|
| Ευαισθησία: | Πληροί τα πρότυπα EN50291 |
| Όνομα προϊόντος: | ομο ανιχνευτής |
Ανιχνευτές αερίου μονοξειδίου του άνθρακα με οθόνη LCD
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 3 μέτρα |
|---|---|
| Τύποι ανίχνευσης: | Αέριο, μονοξείδιο του άνθρακα |
| Χρόνος απόκρισης: | Μέσα σε 30 δευτερόλεπτα |
EN50291 Πιστοποιημένος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO με διάρκεια ζωής 10 ετών και ηλεκτροχημικός αισθητήρας
| Ανιχνεύουν: | CO |
|---|---|
| Είδη αερίου: | μονοξείδιο του άνθρακα |
| Θερμοκρασία: | 10 ~ 50 ℃ |
Αισθητήρας αερίου CO 3V
| Ευαισθησία: | Συμμορφώνεται με το πρότυπο EN50291 |
|---|---|
| Βάρος: | Περίπου 180 γραμμάρια |
| Κουμπί δοκιμής: | Ναί |
Επαγγελματικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO OEM με διάρκεια ζωής 10 ετών EN50291 Πιστοποιημένος και ηλεκτροχημικός αισθητήρας
| Ρεύμα αναμονής: | ≤10uA |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | βάση τοίχου |
| LED: | ON / OFF ρυθμιζόμενο |
Διάρκεια ζωής 7 έτη Πληροφοριακό ανιχνευτή μονοξειδίου του άνθρακα με ηλεκτροχημικό αισθητήρα
| Τάση λειτουργίας: | 4,5V DC |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Υγρασία: | 0 έως 95% RH, χωρίς συμπύκνωση |
Πιστοποιημένος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO από την TÜV με διάρκεια ζωής 7 ετών και πυράντοχο υλικό ABS
| Χρόνος αναστοιχειοθέτησης: | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 3 μέτρα |
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με πιστοποίηση EN50291
| Επίδειξη: | Ψηφιακή οθόνη LCD |
|---|---|
| Διάρκεια μπαταρίας: | Έως 10 ετών |
| Αισθητήρας: | Αισθητήρας μονοξειδίου του άνθρακα Ηλεκτροχημείας |

