Alle producten
zoekwoorden [ battery operated fire alarms ] bij elkaar passen 206 producten.
EN50291 Gecertificeerde koolmonoxide monitor Compacte koolmonoxide detector met stemwaarschuwing
| Naam: | koolmonoxidemonitor |
|---|---|
| Statische stroom: | <40uA |
| Installatie: | plafond of Muur |
Duurzame CO Koolmonoxidemelder met 10 jaar levensduur SGS getest en elektrochemische sensor voor betrouwbare detectie
| Spanning: | 3V gelijkstroom |
|---|---|
| Installatie: | DIY |
| Afmetingen: | 105 x 105 x 39 mm |
CO-koolmonoxide-detector van industriële kwaliteit met een levensduur van 10 jaar en een door EN50291 goedgekeurde elektrochemische sensor
| Levensduur van de batterij: | Tot 10 jaar |
|---|---|
| Gevoeligheid: | Voldoet aan de EN50291-normen |
| Productnaam: | mede detector |
Lcd-display koolmonoxide gasdetectoren
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter |
|---|---|
| Detectietypen: | Gas, koolmonoxide |
| Reactietijd: | Binnen 30 seconden |
EN50291 Gecertificeerde CO-koolmonoxide detector met een levensduur van 10 jaar en elektrochemische sensor
| Detecteren: | CO |
|---|---|
| Gassoorten: | koolmonoxide |
| Temperatuur: | 10 ~ 50 ℃ |
Professionele OEM CO-koolmonoxide detector met 10 jaar levensduur EN50291 gecertificeerde en elektrochemische sensor
| Stand -bystroom: | ≤10uA |
|---|---|
| Montagetype: | muurbevestiging |
| LED: | AAN/UIT instelbaar |
Lange levensduur 7 jaar TÜV-gecertificeerde CO koolmonoxidemelder met elektrochemische sensor
| Bedrijfsspanning: | 4,5 V gelijkstroom |
|---|---|
| Materiaal: | ABS-kunststof |
| Vochtigheid: | 0 tot 95% RH, geen condensatie |
TÜV-gecertificeerde CO-koolmonoxide detector met een levensduur van 7 jaar en ABS-brandwerend materiaal
| Het terugstellentijd: | Minder dan 1 seconde |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter |
CO-koolmonoxide-detector met EN50291-certificaat
| Weergave: | Digitaal LCD-scherm |
|---|---|
| Levensduur van de batterij: | Tot 10 jaar |
| Sensor: | Elektrochemie Koolmonoxidesensor |

