Alle producten
zoekwoorden [ battery operated fire alarms ] bij elkaar passen 206 producten.
Betrouwbare Onderling Verbonden Rookmelders Aangepaste Rookmelder 433mhz Met Elektrochemische Sensor
| Extra functies: | LED-indicatoren, gesproken waarschuwingen, smart home-integratie |
|---|---|
| Installatietype: | Plafond of wandbevestiging |
| Connectiviteitsbereik: | tot 100 meter |
EN50194 Gecertificeerde methaangasdetector Draagbare propaangasdetector
| Naam: | Methaangasdetector |
|---|---|
| Alarmgeluidsniveau: | ≥85dB op 1 meter |
| Afmetingen: | Ongeveer. 96 mm x 96 mm x 40 mm |
10 jaar WIFI CO2-detector OEM / ODM Rook en CO2-detectoren
| Naam: | Wifi-koolmonoxide detector |
|---|---|
| Afmetingen: | Diameter 105 mm x hoogte 40 mm |
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter |
EN Gecertificeerde rook- en koolmonoxide-detectoren
| Naam: | Rook-koolmonoxidedetectoren |
|---|---|
| Sensortype: | Elektrochemisch (voor CO) en foto-elektrisch (voor rook) |
| Detectietype: | Rook en koolmonoxide |
Wandgemonteerde koolmonoxidegasdetectoren Professionele CO- en gasdetectoren OEM
| Naam: | Koolmonoxidegasdetectoren |
|---|---|
| Test-/resetknop: | Inbegrepen |
| Weergave: | Digitaal LCD-scherm |
TUV-goedgekeurde CO-koolmonoxidedetector 7 jaar elektrochemische CO-detectoren
| Naam: | CO-koolmonoxidedetector |
|---|---|
| Bedrijfsstroom: | 15 ma |
| Materiaal: | ABS-kunststof |
Aangepaste onderling verbonden rookmelders 3V draadloze rook- en koolmonoxidemelder
| item: | Onderling verbonden rookmelders |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik: | 10% tot 95% niet-condenserend |
| Kleur: | Wit |
Professionele koolmonoxidemelder voor binnenshuis, op maat gemaakt, 10 jaar koolmonoxidemelders
| Naam: | Professionele koolmonoxidedetector |
|---|---|
| Alarmuitgang: | Geluids- en flitsalarm |
| Garantie: | 2 jaar |
Slimme WiFi Koolmonoxidemelder 4.5V Draadloze CO-melders met 10 jaar Sensor
| Naam: | Wifi-koolmonoxide detector |
|---|---|
| Installatie: | muurbevestiging |
| Verenigbaarheid: | iOS en Android |
OEM-gasdetectoren voor koolmonoxide EN50291 EN50194 Gecertificeerde CO- en gasdetector
| Naam: | Koolmonoxidegasdetectoren |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ° C tot 50 ° C |
| Weergave: | Digitaal LCD-scherm |

