Alle producten
zoekwoorden [ battery operated fire alarms ] bij elkaar passen 206 producten.
EN Gecertificeerde WIFI-aangedreven rookmelder Slimme rook- en koolmonoxide-melder
| Naam: | Wifi-geactiveerde rookmelder |
|---|---|
| Installatietype: | Plafond of wandbevestiging |
| Gebruik: | Branddetectie- en alarmsysteem |
SGS-gecertificeerde CO- en gasdetector Custom Home Combustible Gas Detector met 5 jaar levensduur
| item: | CO- en gasdetector |
|---|---|
| Sensortype: | Elektrochemische/halfgeleidersensor |
| Kleur: | Wit |
CO-koolmonoxide detector voor woningen 3V 10 jaar CO-monoxide detector ODM
| Naam: | CO-koolmonoxidedetector |
|---|---|
| Materiaal: | ABS brandveilig |
| Bedrijfstemperatuurbereik: | -10 ° C tot 50 ° C (14 ° F tot 122 ° F) |
Aanpassing van CO-koolmonoxide detector EN14604 Alarm Koolmonoxide detectoren 4.5V
| Naam: | CO-koolmonoxidedetector |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 4,5 V gelijkstroom |
| Alarmgeluid: | >85dB |
Aangepaste CO Koolmonoxidemelder Spraakalarm Koolmonoxidemelder
| Naam: | Waarschuw koolmonoxidedetector |
|---|---|
| Alarmindicator: | Rode leiden |
| Stand-by werkstroom: | ≤40uA |
Stemwaarschuwing Professionele koolmonoxide detectoren 4,5 V koolmonoxide detectie systeem op maat
| item: | Professionele koolmonoxidedetectoren |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik: | 0% tot 95% niet-condenserend |
| Sensortype: | Elektrochemische sensor |
Gesproken prompt CO Koolmonoxide Detector OEM ODM Slimme CO Detector Met Digitaal LCD Scherm
| Naam: | CO-koolmonoxidedetector |
|---|---|
| BatteryType: | 4,5 V alkalische batterij |
| Werkspanning: | DC4,5V 3* AAA-batterij |
4.5V Foto-elektrische Koolmonoxidemelder EN-gecertificeerde Koolmonoxidemelder voor Thuis
| Naam: | Optische koolmonoxidedetector |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
| Bedrijfsspanning: | Gelijkstroom 4.5V |
Foto-elektrische slimme WIFI rookmelder met hoge gevoeligheid draadloze brandmelder ODM
| Naam: | Slimme WIFI-rookmelder |
|---|---|
| Alarmtype: | Luide sirene |
| Stroombron: | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
Industriële CO Koolmonoxide Detector EN 50291 Elektrochemische CO Detector OEM ODM
| Naam: | CO-koolmonoxidedetector |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter |

