Alle producten
zoekwoorden [ battery operated fire alarms ] bij elkaar passen 206 producten.
Koolmonoxidemelders met 5 jaar levensduur, op maat gemaakt, gaslekalarmen, SGS-gecertificeerd
| Productnaam: | Koolmonoxidemelders |
|---|---|
| Testknop: | Ja |
| Gewicht: | 230 gram |
3V CO-koolmonoxide detector EN50291 Gecertificeerd 10 jaar CO-alarm hoge gevoeligheid
| Naam: | CO-koolmonoxidedetector |
|---|---|
| De levensduur van de batterij: | ≥24 maanden |
| Sensor: | Elektrochemie Koolmonoxidesensor |
Gepersonaliseerde CO-koolmonoxide detector Elektrochemische 10 jaar Koolmonoxide alarmen
| Naam: | CO-koolmonoxidedetector |
|---|---|
| Afmetingen: | 105 mm x 105 mm x 40 mm |
| Temperatuurbereik: | -10 ° C tot 50 ° C |
Gesproken melding Koolmonoxide CO Detectoren OEM 7 Jaar Koolmonoxide Alarm Betrouwbaar
| Productnaam: | Koolmonoxide CO-detectoren |
|---|---|
| Weergave: | Digitaal LCD-scherm |
| Vochtigheid: | 0 tot 95% RH, geen condensatie |
Slimme onderling verbonden rookmelders
| Certificeringen: | CE, RoHS-gecertificeerd |
|---|---|
| Reactietijd: | Minder dan 2 seconden |
| Interconnectie: | Ondersteunt maximaal 12 onderling verbonden apparaten |
Lithium-accu's onderling verbonden rookmelders
| Installatie: | Plafond of wandbevestiging |
|---|---|
| Toetsknop: | Inbegrepen voor eenvoudig testen |
| levensduur van de batterij: | Tot 10 jaar voor gesloten lithiumbatterijen |
TÜV-goedgekeurde CO-koolmonoxidemelder met 7 jaar levensduur en elektrochemische sensor voor betrouwbare bescherming
| Spanning: | 4,5 V gelijkstroom |
|---|---|
| item: | mede detector |
| Gewicht: | 180 gram |
Industriële CO Koolmonoxidemelder met 7 jaar levensduur, TÜV-gecertificeerd en elektrochemische sensor
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Installatie: | Plafond of wandbevestiging |
| Bedrijfstemperatuurbereik: | -10 ° C tot 50 ° C (14 ° F tot 122 ° F) |
Professionele OEM CO Koolmonoxidemelder met 7 jaar levensduur TÜV getest en elektrochemische sensor
| Bedrijfstemperatuurbereik: | -10 ° C tot 50 ° C (14 ° F tot 122 ° F) |
|---|---|
| item: | mede detector |
| Vochtigheidsbereik: | 10% tot 85% niet-condenserend |
Hoogwaardige CO-koolmonoxide detector met 7 jaar levensduur TÜV Lab gecertificeerde elektrochemische sensor
| Materiaal: | ABS-kunststof |
|---|---|
| Nominale spanning: | 4,5 V gelijkstroom |
| Vochtigheid: | 0 tot 95% RH, geen condensatie |

