Alle producten
zoekwoorden [ battery operated fire alarms ] bij elkaar passen 206 producten.
10 jaar accu koolmonoxide detector dubbele sensor foto-elektrische rookdetector EN gecertificeerd
| Naam: | Koolmonoxidedetector op batterij met een levensduur van 10 jaar |
|---|---|
| Materiaal: | ABS brandveilig |
| item: | CO- en rookmelder |
ABS brandwerend rookmelder met hoge gevoeligheid
| Naam: | Brandalarm rookmelder |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Detectietype: | Foto-elektrisch |
Hoge stabiliteit Zigbee detector ODM Alarm rookdetector EN14604 Goedgekeurd
| Productnaam: | Zigbee-detector |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3V gelijkstroom |
| Humidityrange: | 0% tot 95% RV |
EN14604 Gecertificeerde slimme WIFI rookmelder 85 dB draadloos rookmelder OEM Met foto-elektrische sensor
| Naam: | Slimme WIFI-rookmelder |
|---|---|
| Installatie: | Draadloos, eenvoudige montage |
| Connectiviteit: | WIFI |
Witte Gas Koolmonoxide Alarm ODM Brandbare Gas Alarmen Met EN50291 EN50194 Certificering
| Productnaam: | Gas-koolmonoxidemelder |
|---|---|
| Testknop: | Inbegrepen voor handmatig testen |
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter afstand |
Batterijgevoede Zigbee Detector Wandmontage Slimme Rookmelder Hoge Nauwkeurigheid Met Zigbee 3.0 Protocol
| Naam: | Zigbee-detector |
|---|---|
| Gewicht: | 200 gram |
| Levensduur van de batterij: | tot 2 jaar |
7 Jaar Elektrochemische Koolmonoxide Detectoren 85 dB Batterijgevoede CO Detector
| item: | Elektrochemische koolmonoxidedetectoren |
|---|---|
| levensduur van de batterij: | tot 2 jaar |
| Sensortype: | Elektrochemische sensor |
Op batterijen aangedreven Zigbee detector
| Detectiehoek: | 120 graden |
|---|---|
| Productnaam: | Zigbee-detector |
| Humidityrange: | 0% tot 95% niet-condenserend |
OEM Koolmonoxide CO-melders
| Productnaam: | Koolmonoxide CO-melders |
|---|---|
| Sensor: | Elektrochemie Koolmonoxidesensor |
| Materiaal: | ABS-kunststof |
EN50194 / SGS Goedkeuring Gaslek Alarm Professionele Huis Gasdetector
| Naam: | Gaslekkalarm |
|---|---|
| Afmetingen: | 120 mm x 70 mm x 40 mm |
| Reactietijd: | Minder dan 10 seconden |

