Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ battery operated fire alarms ] αγώνας 206 προϊόντα.
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα με Μπαταρία 10 Ετών Διπλού Αισθητήρα Φωτοηλεκτρικός Ανιχνευτής Καπνού με Πιστοποίηση EN
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα μπαταρίας 10 ετών |
|---|---|
| Υλικό: | ABS πυρίμαχο |
| είδος: | Ανιχνευτής CO&Smoke |
ABS Πυράντοχος Ανιχνευτής Καπνού Πυρανίχνευσης Υψηλής Ευαισθησίας Φωτοηλεκτρικοί Ανιχνευτές Πυρκαγιάς
| Ονομα: | Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Τύπος ανίχνευσης: | Φωτοηλεκτρικός |
Υψηλής σταθερότητας ανιχνευτής Zigbee ODM συναγερμός ανιχνευτής καπνού EN14604 Εγκρίθηκε
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής Zigbee |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3V συνεχής |
| Humidityrange: | 0% έως 95% RH |
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI με πιστοποίηση EN14604 85 dB Ασύρματος συναγερμός καπνού OEM με φωτοηλεκτρικό αισθητήρα
| Ονομα: | Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Ασύρματη, εύκολη τοποθέτηση |
| Συνδεσιμότητα: | WIFI |
Λευκός Συναγερμός Μονοξειδίου του Άνθρακα ODM Συναγερμοί Εύφλεκτου Αερίου Με Πιστοποίηση EN50291 EN50194
| Όνομα προϊόντος: | Συναγερμός αερίου μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Κουμπί δοκιμής: | Περιλαμβάνεται για χειροκίνητη δοκιμή |
| Επίπεδο ήχου συναγερμού: | 85 dB στα 10 πόδια |
Ανιχνευτής Zigbee με μπαταρία, τοποθετημένος σε τοίχο, έξυπνος ανιχνευτής καπνού, υψηλής ακρίβειας, με πρωτόκολλο Zigbee 3.0
| Ονομα: | Ανιχνευτής Zigbee |
|---|---|
| Βάρος: | 200 γραμμάρια |
| Διάρκεια μπαταρίας: | μέχρι 2 έτη |
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα ηλεκτροχημικής τεχνολογίας 7 ετών, ανιχνευτής CO με μπαταρία 85 dB
| είδος: | Ηλεκτροχημικοί ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | μέχρι 2 έτη |
| Τύπος αισθητήρα: | Ηλεκτροχημικός αισθητήρας |
Ανιχνευτής Zigbee με μπαταρία
| Γωνία ανίχνευσης: | 120 μοίρες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής Zigbee |
| Humidityrange: | 0% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
Συναγερμοί Μονοξειδίου του Άνθρακα CO OEM
| Όνομα προϊόντος: | Συναγερμοί μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| Αισθητήρας: | Αισθητήρας μονοξειδίου του άνθρακα Ηλεκτροχημείας |
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
Συναγερμός διαρροής αερίου EN50194 / SGS Έγκριση Επαγγελματικός ανιχνευτής αερίου οικίας
| Ονομα: | Προειδοποιητικό διαρροής αερίου |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 120mm x 70mm x 40mm |
| Χρόνος απόκρισης: | Λιγότερο από 10 δευτερόλεπτα |

