Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ battery operated fire alarms ] αγώνας 206 προϊόντα.
Συμπαγής ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς, τοποθετημένος στην οροφή, EN14604, προσαρμόσιμος
| Ονομα: | Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς |
|---|---|
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | μέχρι 3 έτη |
| είδος: | Ατομικός ανιχνευτής καπνού |
Πιστοποιημένο Zigbee ανιχνευτή καπνού EN14604
| Αρμονία: | Λειτουργεί με κόμβους και πύλες Zigbee |
|---|---|
| Τύπος συναγερμού: | Push ειδοποιήσεις και συναγερμοί |
| Γωνία ανίχνευσης: | 120 μοίρες |
Προσαρμοσμένος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα καπνού με μπαταρία λιθίου διάρκειας 10 ετών και ήχο συναγερμού 85 dB για σύστημα διπλής ανίχνευσης
| Είδος: | ανιχνευτής καπνού και CO |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
| Δυναμικό: | 3V συνεχής |
Φαρμακευτικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με ηλεκτροχημικούς και φωτοηλεκτρικούς αισθητήρες και 85dB ήχο συναγερμού
| Δυναμικό: | 3V συνεχής |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Οροφή ή τοίχο |
| Επίπεδο ήχου συναγερμού: | 85 dB στα 10 πόδια |
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα 10 ετών με μπαταρία λιθίου, φωτοηλεκτρικό/ηλεκτροχημικό αισθητήρα και ήχο συναγερμού 85dB
| Πιστοποιήσεις: | Καταχώριση SGS, Συμβατό με EN |
|---|---|
| Τεχνολογία αισθητήρων: | Φωτοηλεκτρικό/Ηλεκτροχημικό |
| Τύπος οθόνης: | Ψηφιακή ένδειξη LCD/LED |
Ασύρματος συναγερμός πυρκαγιάς ανιχνευτής καπνού
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς |
|---|---|
| Χρήση: | Ανίχνευση καπνού, συναγερμού καπνού, κτίριο γραφείων, πυροπροστασία, αποθήκη κ.λπ |
| Υλικό: | Πλαστικό ABS, Γυαλί διπλής όψεως |
10 Χρόνια Ασύρματοι ανιχνευτές καπνού Η μπαταρία WIFI ανιχνευτής συναγερμού καπνού με φωτοηλεκτρικό αισθητήρα
| Ονομα: | ασύρματοι ανιχνευτές καπνού |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Ασύρματη, εύκολη τοποθέτηση |
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | μέχρι 3 έτη |
EN50291 Πιστοποιημένος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα Wifi
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Τροφοδοτείται με μπαταρία |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Κουμπί αυτοδιαγνωστικού ελέγχου, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας |
Προσαρμοσμένοι ανιχνευτές καπνού με μπαταρία 10 ετών, πιστοποιημένοι κατά EN14604, φωτοηλεκτρικοί ανιχνευτές καπνού
| Ονομα: | Ανιχνευτές καπνού με μπαταρία 10 ετών |
|---|---|
| Δοκιμαστικό κουμπί: | Ναί |
| είδος: | Συνηθισμένος ανιχνευτής καπνού |
Φωτοηλεκτρικός αισθητήρας ραδιοσυχνότητας ανιχνευτής καπνού ODM Διασυνδεδεμένοι συναγερμοί καπνού με μπαταρία
| Ονομα: | Ανιχνευτής καπνού ραδιοσυχνοτήτων |
|---|---|
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Προειδοποίηση τέλους ζωής, ειδοποίηση χαμηλής μπαταρίας, φωνητικές ειδοποιήσεις |
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 10 πόδια |

