Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
Έξυπνος ανιχνευτής αερίου WIFI με πλαστικό ABS επιβραδυντικό φλόγας και διάρκεια ζωής αισθητήρα 5 ετών για ειδοποιήσεις σε πραγματικό χρόνο μέσω της εφαρμογής TUYA
| Δυναμικό: | 90-240V εναλλακτικός |
|---|---|
| Έλεγχος APP: | Ναι, μέσω της εφαρμογής smartphone |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C έως 50°C |
Προσαρμόσιμο ανιχνευτή μονοξειδίου του άνθρακα καπνού με μπαταρία λιθίου διάρκειας 10 ετών και φωτοηλεκτρικό/ηλεκτροχημικό αισθητήρα EN50291 EN14604 πιστοποιημένο
| Τύπος αισθητήρα: | Φωτοηλεκτρικός/Ηλεκτροχημικός αισθητήρας |
|---|---|
| Εύρος Υγρασίας: | Μέχρι 85% RH |
| Ζωή του αισθητήρα: | 10 χρόνια |
Επαγγελματικός ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα με μπαταρία λιθίου 10 ετών, σύστημα διπλής ανίχνευσης και ήχο συναγερμού 85dB
| Εγκατάσταση: | Με κινητήρα μπαταρίας |
|---|---|
| Ευαισθησία: | 0,1% - 0,15% σκίαση ανά πόδι |
| Κουμπί σιωπής: | Ναι, για προσωρινή σίγαση του συναγερμού |
ODM 10ετής Ανιχνευτής Καπνού και Μονοξειδίου του Άνθρακα με Μπαταρία Λιθίου, Διπλό Σύστημα Ανίχνευσης και Ήχο Συναγερμού 85dB
| Τύπος αισθητήρα: | Φωτοηλεκτρικός/Ηλεκτροχημικός αισθητήρας |
|---|---|
| Τύπος ανίχνευσης: | Καπνός και μονοξείδιο του άνθρακα |
| Κουμπί δοκιμής: | Ναί |
EN14604 Πιστοποιημένος ανιχνευτής καπνού Zigbee 3 ετών
| Ονομα: | Ανιχνευτής καπνού Zigbee |
|---|---|
| Υλικό: | ABS πυρίμαχο |
| Ευαισθησία: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα EN14604 |
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού 3V Professional Fire Prevention με πρωτόκολλο Zigbee 3.0
| Όνομα προϊόντος: | Έξυπνος συναγερμός καπνού |
|---|---|
| Πρωτόκολλο: | ZigBee 3.0 |
| Αρμονία: | Λειτουργεί με κόμβους και πύλες Zigbee |
10 χρόνια ζωής Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με ηλεκτροχημικό αισθητήρα και 85dB ήχο συναγερμού
| Φωνά Σοντ: | πάνω από 85 DB |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Κουμπί δοκιμής: | Ναί |
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού ακριβείας Φωτοηλεκτρικοί Ηλεκτροχημικοί Συναγερμοί καπνού RF
| Ονομα: | Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού |
|---|---|
| Χρήση: | Ανίχνευση καπνού σε σύστημα συναγερμού πυρκαγιάς |
| Τύπος εγκατάστασης: | Οροφή ή τοίχο |
Οικιακοί ανιχνευτές αερίου μονοξειδίου του άνθρακα διπλός αισθητήρας CO και συναγερμός αερίου OEM
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C έως 50°C |
| Τύπος τοποθέτησης: | Βάση τοίχου ή επιτραπέζιου |
Έξυπνος Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα με Διάρκεια Ζωής 10 Ετών και Συνδεσιμότητα WiFi Tuya με Ηλεκτροχημικό Αισθητήρα CO
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί χρώματος |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 Ημέρες |
