Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
Έξυπνος ανιχνευτής άνθρακα και αερίου WiFi με ενσωμάτωση της εφαρμογής TUYA, ήχος συναγερμού 85 dB και χρόνος απόκρισης 10 δευτερολέπτων για εμπορικά κτίρια
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C |
|---|---|
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 10 πόδια |
| Διάσταση: | 105*38 χλστ |
Έξυπνος ανιχνευτής αερίου WIFI με πλαστικό ABS επιβραδυντικό φλόγας και διάρκεια ζωής αισθητήρα 5 ετών για ειδοποιήσεις σε πραγματικό χρόνο μέσω της εφαρμογής TUYA
| Δυναμικό: | 90-240V εναλλακτικός |
|---|---|
| Έλεγχος APP: | Ναι, μέσω της εφαρμογής smartphone |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C |
Πυρανιχνευτής Zigbee με μπαταρία πιστοποιημένος κατά EN14604 Έξυπνοι ανιχνευτές καπνού OEM
| Ονομα: | Ανιχνευτής Zigbee |
|---|---|
| Τύπος αισθητήρα: | φωτοηλεκτρικός αισθητήρας |
| Διαστάσεις: | Διάμετρος 120mm, Ύψος 40mm |
Προειδοποιητικό κινδύνου πυρκαγιάς για τοίχους / οροφές
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο ή στην οροφή |
|---|---|
| Τύπος συναγερμού: | Push ειδοποίηση και συναγερμός |
| Διαστάσεις: | Περίπου διάμετρος 104 χλστ |
Ανιχνευτής Zigbee EN Standard 10ετούς μπαταρίας ανιχνευτές CO με πρωτόκολλο Zigbee 3.0
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής Zigbee |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | Τροφοδοτείται με μπαταρία |
| Αρμονία: | Λειτουργεί με κόμβους και πύλες Zigbee |
10 χρόνια μπαταρία ανιχνευτής CO 3V Tuya έξυπνος ανιχνευτής καπνού προσαρμοσμένο
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής CO μπαταρίας |
|---|---|
| Συχνότητα ασύρματης: | 2,4 GHz |
| Τάση λειτουργίας: | 3V |
Ανιχνευτής Zigbee με μπαταρία, τοποθετημένος σε τοίχο, έξυπνος ανιχνευτής καπνού, υψηλής ακρίβειας, με πρωτόκολλο Zigbee 3.0
| Ονομα: | Ανιχνευτής Zigbee |
|---|---|
| Βάρος: | 200 γραμμάρια |
| Διάρκεια μπαταρίας: | μέχρι 2 έτη |
Φωτοηλεκτρικός αισθητήρας Ανιχνευτής Zigbee 85 dB Zigbee Πυροσβεστικός συναγερμός 3V
| είδος: | Ανιχνευτής Zigbee |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC 3V |
| Κουμπί δοκιμής: | Περιλαμβάνεται για χειροκίνητη δοκιμή |
Διασύνδετοι συναγερμοί καπνού για κατοικίες με μπαταρία
| Όνομα προϊόντος: | Συναγερμοί καπνού διασυνδεδεμένοι με μπαταρία |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα: | Διασυνδεδεμένο (ενσύρματο ή ασύρματο) |
| Διαστάσεις: | Τυπικά 105 mm σε διάμετρο |
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού 3V Professional Fire Prevention με πρωτόκολλο Zigbee 3.0
| Όνομα προϊόντος: | Έξυπνος συναγερμός καπνού |
|---|---|
| Πρωτόκολλο: | Ζίγκμπι 3.0 |
| Αρμονία: | Λειτουργεί με κόμβους και πύλες Zigbee |
