Alle producten
Slimme WiFi CO- en gasdetector met TUYA-app-integratie, 85 dB alarmgeluid en 10-seconden reactietijd voor commerciële gebouwen
| Bedrijfstemperatuurbereik: | -10 ° C tot 50 ° C |
|---|---|
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter afstand |
| Dimensie: | 105*38mm |
Slimme WIFI-gasdetector met vlamvertragend ABS-plastic en 5-jarige levensduur van de sensor voor realtime waarschuwingen via de TUYA-app
| Spanning: | 90-240V wisselstroom |
|---|---|
| APP-controle: | Ja, via smartphone-app |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ° C tot 50 ° C |
Batterijgevoede Zigbee Detector EN14604 Gecertificeerde Slimme Rookmelders OEM
| Naam: | Zigbee-detector |
|---|---|
| Sensortype: | foto -elektrische sensor |
| Afmetingen: | Diameter 120 mm, hoogte 40 mm |
Wandmontage / plafondmontage Brandveiligheidsalarm EN Standaard Zigbee rookmelders
| Installatietype: | Wandmontage of plafondmontage |
|---|---|
| Waarschuwingstype: | Pushmelding en alarm |
| Afmetingen: | Ongeveer. diam. 104 mm |
EN-standaard Zigbee-detector 10 jaar batterij CO-detectoren met Zigbee 3.0-protocol
| Productnaam: | Zigbee-detector |
|---|---|
| Voeding: | Batterij aangedreven |
| Verenigbaarheid: | Werkt met Zigbee-hubs en gateways |
10 jaar batterij CO-detector 3V Tuya Smart Smoke Detector aangepast
| Productnaam: | Batterij CO-detector |
|---|---|
| Draadloze frequentie: | 2,4 GHz |
| Bedrijfsspanning: | 3V |
Batterijgevoede Zigbee Detector Wandmontage Slimme Rookmelder Hoge Nauwkeurigheid Met Zigbee 3.0 Protocol
| Naam: | Zigbee-detector |
|---|---|
| Gewicht: | 200 gram |
| Levensduur van de batterij: | tot 2 jaar |
Foto-elektrische sensor Zigbee-detector 85 dB Zigbee-brandmelding 3V
| item: | Zigbee-detector |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | DC 3V |
| Testknop: | Inbegrepen voor handmatig testen |
Geïntegreerde rookmelders voor woningen met batterij
| Productnaam: | Op batterijen aangesloten rookmelders |
|---|---|
| Connectiviteit: | Onderling verbonden (bekabeld of draadloos) |
| Afmetingen: | Normaal gesproken een diameter van 105 mm |
3V Smart Smoke Alarm Professionele brandpreventie rookmelder met Zigbee 3.0 Protocol
| Productnaam: | Slimme rookmelder |
|---|---|
| Protocol: | Zigbee drie.0 |
| Verenigbaarheid: | Werkt met Zigbee-hubs en gateways |
