Alle producten
Gepersonaliseerde WIFI-aangedreven rookmelders Smart Tuya CO-melder
| Naam: | WIFI-geactiveerde rookmelders |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ° C tot 50 ° C |
| App-compatibiliteit: | iOS en Android |
Slimme WiFi Koolmonoxidemelder 4.5V Draadloze CO-melders met 10 jaar Sensor
| Naam: | Wifi-koolmonoxide detector |
|---|---|
| Installatie: | muurbevestiging |
| Verenigbaarheid: | iOS en Android |
Lithium Batterij WIFI Koolmonoxide Melder 3V Tuya CO Melder OEM
| Naam: | Wifi-koolmonoxide detector |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | DC 3V |
| Kleur: | Wit |
SGS Geteste WIFI Koolmonoxide Detector Aangepaste Slimme CO Alarm Met Elektrochemische Sensor
| Naam: | Wifi-koolmonoxide detector |
|---|---|
| Verenigbaarheid: | iOS- en Android-apparaten |
| Afmetingen: | 105*105*40mm |
OEM ODM Tuya Carbon Monoxide Detector Batterij aangedreven Carbon Monoxide Alarms
| Alarmtype: | Luid hoorbaar alarm (85 dB) |
|---|---|
| Kennisgeving: | Pushmeldingen op mobiele apparaten |
| Sensortype: | Elektrochemische CO-sensor |
EN50291 Gecertificeerde Wifi-koolmonoxide-detector met batterij Wifi CO-detector OEM / ODM
| Naam: | Wifi-koolmonoxide detector |
|---|---|
| Stroombron: | Batterij aangedreven |
| Extra functies: | Zelftestknop, indicator voor lage batterijspanning |
Dual Sensor WIFI Carbon Monoxide Alarm Wandmontage / Plafondmontage CO-detectoren op batterij
| Naam: | WIFI Koolmonoxidemelder |
|---|---|
| Stroombron: | Batterij aangedreven |
| Sensortype: | Elektrochemische/foto-elektrische sensor |
5 Jaar Slimme WIFI Gasdetector Wandmontage Tuya Gaslekdetector met Real-time Monitoring
| Naam: | slimme wifi-gasdetector |
|---|---|
| Veiligheidscertificering: | CE, ROHS |
| App-compatibiliteit: | iOS en Android |
OEM Tuya Wifi gasdetector EN50194 Gecertificeerde slimme aardgasdetector
| Naam: | Tuya Wifi-gasdetector |
|---|---|
| Gebruik: | Gasdetectie- en alarmsysteem |
| Gewicht: | 180 gram |
Wand gemonteerde slimme WIFI gasdetector Professionele Tuya slimme gasdetector OEM
| Naam: | slimme wifi-gasdetector |
|---|---|
| Reactietijd: | Minder dan 10 seconden |
| Installatietype: | Wandmontage |
