Alle producten
10 jaar WIFI CO2-detector OEM / ODM Rook en CO2-detectoren
| Naam: | Wifi-koolmonoxide detector |
|---|---|
| Afmetingen: | Diameter 105 mm x hoogte 40 mm |
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter |
EN Gecertificeerde WIFI-aangedreven rookmelder Slimme rook- en koolmonoxide-melder
| Naam: | Wifi-geactiveerde rookmelder |
|---|---|
| Installatietype: | Plafond of wandbevestiging |
| Gebruik: | Branddetectie- en alarmsysteem |
Lcd-scherm CO2-gasdetectoren Industrieel / commercieel AC-CO2-detector
| Naam: | Koolmonoxidegasdetectoren |
|---|---|
| Weergave: | Digitaal LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ° C tot 50 ° C |
OEM Professionele CO-detector SGS Geteste Koolstofdioxide-alarmen met reservebatterij en 5 jaar levensduur
| Naam: | Professionele CO-detector |
|---|---|
| Gewicht: | 230 gram |
| Alarmtype: | Hoorbaar en visueel |
10 Jaar Draadloze Rookmelders Op Batterijen WIFI Rookmelder Met Foto-elektrische Sensor
| Naam: | draadloze rookdetectors |
|---|---|
| Installatie: | Draadloos, eenvoudige montage |
| levensduur van de batterij: | tot 3 jaar |
EN14604 Gecertificeerde slimme WIFI rookmelder 85 dB draadloos rookmelder OEM Met foto-elektrische sensor
| Naam: | Slimme WIFI-rookmelder |
|---|---|
| Installatie: | Draadloos, eenvoudige montage |
| Connectiviteit: | WIFI |
Op batterij aangedreven WIFI rookmelders foto-elektrische slimme brandmelder met 3 jaar batterijduur
| Naam: | WIFI-rookmelders |
|---|---|
| Connectiviteit: | WIFI |
| Verenigbaarheid: | iOS- en Android-apparaten |
EN50291 Gecertificeerde Koolmonoxide Gasdetectoren OEM Draagbare Koolmonoxide Detector Werkt op Batterijen
| Productnaam: | Koolmonoxidegasdetectoren |
|---|---|
| Levensduur van de batterij: | Tot 5 jaar |
| Weergavetype: | Digitaal LCD-scherm |
Aan de muur gemonteerde draagbare koolmonoxidemelder Betrouwbare batterijgevoede gasdetector OEM
| Naam: | Draagbaar koolmonoxidalarm |
|---|---|
| Weergave: | Digitaal LCD-scherm |
| Stroombron: | Werkt op batterijen |
Foto-elektrische slimme WIFI rookmelder met hoge gevoeligheid draadloze brandmelder ODM
| Naam: | Slimme WIFI-rookmelder |
|---|---|
| Alarmtype: | Luide sirene |
| Stroombron: | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
