All Products
Customized WIFI Enabled Smoke Detectors Smart Tuya CO Detector
| Name: | WIFI Enabled Smoke Detectors |
|---|---|
| Operating Temperature: | -10°C To 50°C |
| App Compatibility: | IOS And Android |
Smart WiFi Carbon Monoxide Detector 4.5V Wireless CO Detectors With 10 Year Sensor
| Name: | WIFI Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Installation: | Wall Mount |
| Compatibility: | IOS And Android |
Lithium Battery WIFI Carbon Monoxide Detector 3V Tuya CO Detector OEM
| Name: | Wifi Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 3V |
| Color: | White |
SGS Tested WIFI Carbon Monoxide Detector Customized Smart CO Alarm With Electrochemical Sensor
| Name: | WIFI Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Compatibility: | IOS And Android Devices |
| Dimensions: | 105*105*40mm |
OEM ODM Tuya Carbon Monoxide Detector Battery Operated Carbon Monoxide Alarms
| Alarm Type: | Loud Audible Alarm (85 DB) |
|---|---|
| Notification: | Push Notifications On Mobile Devices |
| Sensor Type: | Electrochemical CO Sensor |
EN50291 Certified Wifi Carbon Monoxide Detector Battery Powered Wifi CO Detector OEM / ODM
| Name: | Wifi Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Power Source: | Battery Powered |
| Additional Features: | Self-test Button, Low Battery Indicator |
Dual Sensor WIFI Carbon Monoxide Alarm Wall Mounted / Ceiling Mounted Battery Operated CO Detectors
| Name: | WIFI Carbon Monoxide Alarm |
|---|---|
| Power Source: | Battery Powered |
| Sensor Type: | Electrochemical /Photoelectric Sensor |
5 Year Smart WIFI Gas Detector Wall Mounted Tuya Gas Leak Detector With Real Time Monitoring
| Name: | Smart WIFI Gas Detector |
|---|---|
| Safety Certification: | CE, ROHS |
| App Compatibility: | IOS And Android |
OEM Tuya Wifi Gas Detector EN50194 Certified Smart Natural Gas Detector High Accuracy
| Name: | Tuya Wifi Gas Detector |
|---|---|
| Usage: | Gas Detection And Alarm System |
| Weight: | 180 Grams |
Wall Mounted Smart WIFI Gas Detector Professional Tuya Smart Gas Detector OEM
| Name: | Smart WIFI Gas Detector |
|---|---|
| Response Time: | Less Than 10 Seconds |
| Installation Type: | Wall-mounted |
