Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
Υψηλής σταθερότητας ανιχνευτής Zigbee ODM συναγερμός ανιχνευτής καπνού EN14604 Εγκρίθηκε
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής Zigbee |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3V συνεχής |
| Humidityrange: | 0% έως 95% RH |
Επαγγελματικός ανιχνευτής καπνού Zigbee OEM για συστήματα αυτοματισμού σπιτιού
| είδος: | Συναγερμός καπνού Zigbee |
|---|---|
| Εύρος ευαισθησίας: | 0,10 - 0,15%/ft σκίαση |
| Χρώμα: | Λευκό |
EN14604 Πιστοποιημένος ανιχνευτής καπνού Zigbee 3 ετών
| Ονομα: | Ανιχνευτής καπνού Zigbee |
|---|---|
| Υλικό: | ABS πυρίμαχο |
| Ευαισθησία: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα EN14604 |
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού με μπαταρία 10 ετών 85 dB CO Συναγερμοί καπνού OEM / ODM
| Ονομα: | Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού με μπαταρία |
|---|---|
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | Έως 10 χρόνια (για μοντέλα με σφραγισμένες μπαταρίες) |
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 10 πόδια |
Φωτοηλεκτρικός αισθητήρας ραδιοσυχνότητας ανιχνευτής καπνού ODM Διασυνδεδεμένοι συναγερμοί καπνού με μπαταρία
| Ονομα: | Ανιχνευτής καπνού ραδιοσυχνοτήτων |
|---|---|
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Προειδοποίηση τέλους ζωής, ειδοποίηση χαμηλής μπαταρίας, φωνητικές ειδοποιήσεις |
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 10 πόδια |
Προσαρμοσμένοι διασύνδετοι ανιχνευτές καπνού 3V ασύρματος ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα
| είδος: | Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας: | 10% έως 95% μη συμπυκνωτικό |
| Χρώμα: | Λευκό |
433.92MHz ασύρματοι διασύνδετοι ανιχνευτές καπνού Πολυλειτουργικοί ανιχνευτές καπνού με μπαταρία λιθίου
| είδος: | Ασύρματοι διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Λειτουργεί με μπαταρία |
| Τύπος αισθητήρα: | Φωτοηλεκτρικός/Ηλεκτροχημικός αισθητήρας |
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού ακριβείας Φωτοηλεκτρικοί Ηλεκτροχημικοί Συναγερμοί καπνού RF
| Ονομα: | Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού |
|---|---|
| Χρήση: | Ανίχνευση καπνού σε σύστημα συναγερμού πυρκαγιάς |
| Τύπος εγκατάστασης: | Οροφή ή τοίχο |
433MHz ασύρματοι διασύνδετοι συναγερμοί καπνού OEM Διασύνδετοι ανιχνευτές καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα
| Ονομα: | Ασύρματοι διασυνδεδεμένοι συναγερμοί καπνού |
|---|---|
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | Έως 10 χρόνια (για μοντέλα με σφραγισμένες μπαταρίες) |
| Συνδεσιμότητα: | Διασυνδεδεμένο (ενσύρματο/ασύρματο) |
Αξιόπιστοι Διασυνδεδεμένοι Ανιχνευτές Καπνού Προσαρμοσμένος Ανιχνευτής Καπνού 433mhz Με Ηλεκτροχημικό Αισθητήρα
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Ενδείξεις LED, φωνητικές ειδοποιήσεις, ενσωμάτωση έξυπνου σπιτιού |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης: | Οροφή ή τοίχο |
| Εύρος συνδεσιμότητας: | έως 100 μέτρα |
