Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
Φαρμακευτικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με ηλεκτροχημικούς και φωτοηλεκτρικούς αισθητήρες και 85dB ήχο συναγερμού
| Δυναμικό: | 3V συνεχής |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Οροφή ή τοίχο |
| Επίπεδο ήχου συναγερμού: | 85 dB στα 10 πόδια |
OEM 10 ετών μπαταρία λιθίου Καπνός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με σύστημα διπλής ανίχνευσης και 85dB ήχο συναγερμού
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -10 ° C έως 50 ° C (14 ° F έως 122 ° F) |
|---|---|
| Επίδειξη: | Ψηφιακή οθόνη για επίπεδα CO |
| Βάρος: | Περίπου 180 γραμμάρια |
Προσαρμοσμένος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα καπνού με μπαταρία λιθίου διάρκειας 10 ετών και ήχο συναγερμού 85 dB για σύστημα διπλής ανίχνευσης
| Είδος: | ανιχνευτής καπνού και CO |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
| Δυναμικό: | 3V συνεχής |
Επαγγελματικός Ανιχνευτής Καπνού και Μονοξειδίου του Άνθρακα με Μπαταρία Λιθίου 10 Ετών, Φωτοηλεκτρικό/Ηλεκτροχημικό Αισθητήρα και Ήχο Συναγερμού 85dB
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Ψηφιακή ένδειξη LCD/LED |
| Πηγή ισχύος: | Χειρισμένη με μπαταρία |
Φαρμακείο OEM 10 ετών μπαταρίας λιθίου Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα καπνού με ανθεκτικό υλικό ABS και πιστοποίηση EN14604 & EN50291
| Ζωή του αισθητήρα: | Έως 10 χρόνια |
|---|---|
| Ενδεικτική λυχνία LED: | Κόκκινο LED για κατάσταση συναγερμού |
| Δυναμικό: | 3V |
ODM 10ετής ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα με μπαταρία λιθίου, φωτοηλεκτρικούς και ηλεκτροχημικούς αισθητήρες και ήχο συναγερμού 85 dB
| Τύπος ανίχνευσης: | ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | Οροφή ή τοίχο |
| Τεχνολογία αισθητήρων: | Φωτοηλεκτρικός αισθητήρας καπνού και ηλεκτροχημικός αισθητήρας CO |
Ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα OEM με μπαταρία 10 ετών, ηλεκτροχημικό αισθητήρα και οθόνη LCD
| Τύπος εγκατάστασης: | Οροφή ή τοίχο |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης: | Μέσα σε 30 δευτερόλεπτα |
| Διάσταση: | 105*38 χλστ |
Έξυπνος ανιχνευτής αερίων WIFI με αρχιτεκτονική διπλού αισθητήρα και ενσωμάτωση εφαρμογών TUYA για πιστοποιημένη ασφάλεια EN50194
| Δυναμικό: | 90-240V εναλλακτικός |
|---|---|
| Πιστοποίηση Ασφάλειας: | CE, ROHS |
| Εύρος υγρασίας: | 10% έως 85% RH |
Έξυπνος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα και αερίου με σύνδεση WIFI και εφαρμογή TUYA, διάρκεια ζωής αισθητήρα 5 ετών και ήχος συναγερμού 85 dB
| Ρεύμα συναγερμού: | ≥60mA,69mA |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | CE/UKCA/SGS |
| Μέγεθος: | Διάμετρος 120 mm, Ύψος 40 mm |
Ανιχνευτής αερίου CO WiFi TUYA App με τεχνολογία διπλής ανίχνευσης και απομακρυσμένη διαχείριση συναγερμού για εμπορική και οικιακή ασφάλεια
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής CO και Αερίου |
|---|---|
| Ευαισθησία: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα EN |
| Πηγή ενέργειας: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 90~240V |
