Alle producten
zoekwoorden [ battery operated fire alarms ] bij elkaar passen 206 producten.
Intelligente draagbare CO-detector
| Productnaam: | draagbare CO-detector |
|---|---|
| Testfunctie: | Handmatige testknop |
| Bedrijfsspanning: | 3V DC-lithiumbatterij |
Witte CO Koolmonoxidemelder Betrouwbare Koolmonoxidemelder 7 Jaar Levensduur 4.5V
| Productnaam: | CO-koolmonoxidedetector |
|---|---|
| Sensor: | Elektrochemie Koolmonoxidesensor |
| Waarschuwing voor het einde van de levensduur: | Ja, hoorbare en visuele waarschuwing |
Foto-elektrische rook-koolmonoxidemelders Custom Home CO-melder met 5 jaar levensduur LCD-scherm
| item: | Rook-koolmonoxidedetectoren |
|---|---|
| Maat: | Diameter 104 mm, Hoogte 40 mm |
| Stroombron: | Werkt op batterijen |
Draadloze Rook- en Koolmonoxidemelders 3V Tuya Wifi Rookmelder
| Naam: | Draadloze rook- en koolmonoxidemelders |
|---|---|
| Kennisgeving: | Pushmeldingen naar smartphone |
| Ondersteuning van mobiele applicaties: | Ja |
Gepersonaliseerde WIFI-aangedreven rookmelders Smart Tuya CO-melder
| Naam: | WIFI-geactiveerde rookmelders |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ° C tot 50 ° C |
| App-compatibiliteit: | iOS en Android |
Wandmontage Wifi koolmonoxide detector Compact Smart CO detector met 10 jaar elektrochemische sensor
| Naam: | Wifi-koolmonoxide detector |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontagebaar |
| Sensortype: | Elektrochemische sensor |
10 Jaar Onderling Verbonden Rookmelders OEM Koolmonoxide- en Rookmelder ABS Vuurvaste Behuizing
| Naam: | Onderling verbonden rookmelders |
|---|---|
| Certificeringen: | SGS-gecertificeerd, CE-conform |
| Het terugstellentijd: | Minder dan 1 seconde |
EN50291 Gecertificeerde gas-koolmonoxide-detector Betrouwbare CO-gasdetector Professionele
| Naam: | Gas-koolmonoxidedetector |
|---|---|
| levensduur van de batterij: | tot 2 jaar |
| Voeding: | Werkt op batterijen / wisselstroom |
ODM Smart Gas Detectors Voice Alert Gas CO Detector Gecertificeerd EN50291
| Naam: | Slimme gasdetectoren |
|---|---|
| Alarmtype: | Spraak-, hoor- en visueel alarm |
| Afmetingen: | 112 mm x 70 mm x 42 mm |
Dual Sensor Gas Carbon Monoxide Detectors Wand gemonteerd gas en CO detector
| Naam: | Gas-koolmonoxidedetectoren |
|---|---|
| Montagetype: | Wandmontagebaar |
| Afmetingen: | 112 mm x 73 mm x 42 mm |

