Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ battery operated fire alarms ] αγώνας 206 προϊόντα.
Έξυπνος Φορητός Ανιχνευτής CO
| Όνομα προϊόντος: | φορητός ανιχνευτής CO |
|---|---|
| Δοκιμαστική λειτουργία: | Κουμπί χειροκίνητης δοκιμής |
| Τάση λειτουργίας: | Μπαταρία λιθίου 3V DC |
Λευκός ανιχνευτής CO μονοξειδίου του άνθρακα Αξιόπιστος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα Διάρκεια ζωής 7 ετών 4.5V
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| Αισθητήρας: | Αισθητήρας μονοξειδίου του άνθρακα Ηλεκτροχημείας |
| Προειδοποίηση Endoflife: | Ναι, ηχητική και οπτική ειδοποίηση |
Φωτοηλεκτρικοί ανιχνευτές καπνού μονοξειδίου του άνθρακα Προσαρμοσμένος ανιχνευτής CO για το σπίτι με οθόνη LCD 5ετούς διάρκειας
| είδος: | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού |
|---|---|
| Μέγεθος: | Διάμετρος 104 mm, Ύψος 40 mm |
| Πηγή ενέργειας: | Λειτουργεί με μπαταρία |
Ασύρματοι ανιχνευτές καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα 3V Tuya Wifi Smoke Detector
| Ονομα: | Ασύρματοι ανιχνευτές καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Ανακοίνωση: | Push Ειδοποιήσεις στο Smartphone |
| Υποστήριξη εφαρμογών για κινητά: | Ναί |
Προσαρμοσμένοι ανιχνευτές καπνού με δυνατότητα WIFI
| Ονομα: | Ανιχνευτές καπνού με δυνατότητα WIFI |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C |
| Συμβατότητα εφαρμογής: | iOS και Android |
Δέκτης μονοξειδίου του άνθρακα Wi-Fi με ηλεκτροχημικό αισθητήρα
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εγκαταστάσιμο στον τοίχο |
| Τύπος αισθητήρα: | Ηλεκτροχημικός αισθητήρας |
10 έτη Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού OEM μονοξείδιο του άνθρακα και ανιχνευτής καπνού ABS πυρόστακτο στερέωμα
| Ονομα: | Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | Καταχώριση SGS, συμβατό με CE |
| Χρόνος αναστοιχειοθέτησης: | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
EN50291 Πιστοποιημένος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα αερίου Αξιόπιστος ανιχνευτής αερίου CO
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα αερίου |
|---|---|
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | μέχρι 2 έτη |
| Τροφοδοτικό: | Λειτουργεί με μπαταρία / Τροφοδοσία AC |
ODM Έξυπνοι ανιχνευτές αερίων Ακοή συναγερμού αερίου ανιχνευτής CO EN50291 Πιστοποιημένος
| Ονομα: | Έξυπνοι ανιχνευτές αερίων |
|---|---|
| Τύπος συναγερμού: | Ακοή και οπτικός συναγερμός |
| Διαστάσεις: | 112mm x 70mm x 42mm |
Ανιχνευτές αερίου μονοξειδίου του άνθρακα διπλού αισθητήρα, επιτοίχια τοποθέτηση ανιχνευτή αερίου και CO
| Ονομα: | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα αερίου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | Εγκαταστάσιμο στον τοίχο |
| Διαστάσεις: | 112mm x 73mm x 42mm |

