Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ battery operated fire alarms ] αγώνας 206 προϊόντα.
Αξιόπιστοι Διασυνδεδεμένοι Ανιχνευτές Καπνού Προσαρμοσμένος Ανιχνευτής Καπνού 433mhz Με Ηλεκτροχημικό Αισθητήρα
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Ενδείξεις LED, φωνητικές ειδοποιήσεις, ενσωμάτωση έξυπνου σπιτιού |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης: | Οροφή ή τοίχο |
| Εύρος συνδεσιμότητας: | έως 100 μέτρα |
EN50194 Πιστοποιημένος ανιχνευτής αερίου μεθανίου Φορητός ανιχνευτής αερίου προπανίου τοίχος / επιτραπέζιος
| Ονομα: | Ανιχνευτής αερίου μεθανίου |
|---|---|
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | ≥85dB στο 1 μέτρο |
| Διαστάσεις: | Περίπου 96mm x 96mm x 40mm |
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα WIFI 10 ετών OEM / ODM Ανιχνευτές Καπνού και Μονοξειδίου του Άνθρακα
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 105mm διάμετρος x 40mm ύψος |
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 3 μέτρα |
Πιστοποιημένοι ανιχνευτές καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα ODM για οικιακή χρήση, χαμηλής κατανάλωσης
| Ονομα: | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού |
|---|---|
| Τύπος αισθητήρα: | Ηλεκτροχημικό (για CO) και Φωτοηλεκτρικό (για καπνό) |
| Τύπος ανίχνευσης: | Καπνός και μονοξείδιο του άνθρακα |
Επαγγελματικοί ανιχνευτές άνθρακα και αερίων OEM
| Ονομα: | Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Κουμπί δοκιμής/Επαναφοράς: | Συμπεριλαμβανομένος |
| Επίδειξη: | Ψηφιακή οθόνη LCD |
Εγκρίθηκε από την TUV ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα 7 έτη Ηλεκτροχημικοί ανιχνευτές CO
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| Λειτουργικό Ρεύμα: | 15ma |
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
Προσαρμοσμένοι διασύνδετοι ανιχνευτές καπνού 3V ασύρματος ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα
| είδος: | Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας: | 10% έως 95% μη συμπυκνωτικό |
| Χρώμα: | Λευκό |
Επαγγελματικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα για εσωτερικούς χώρους
| Ονομα: | Επαγγελματικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Έξοδος συναγερμού: | Συναγερμός ήχου & φλας |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Έξυπνος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi 4.5V Ασύρματοι ανιχνευτές CO με αισθητήρα 10 ετών
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | βάση τοίχου |
| Αρμονία: | iOS και Android |
OEM ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα EN50291 EN50194 Πιστοποιημένος ανιχνευτής CO και αερίων
| Ονομα: | Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C |
| Επίδειξη: | Ψηφιακή οθόνη LCD |

