Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ battery co detectors ] αγώνας 216 προϊόντα.
Φωτοηλεκτρικός αισθητήρας Ανιχνευτής Zigbee 85 dB Zigbee Πυροσβεστικός συναγερμός 3V
| είδος: | Ανιχνευτής Zigbee |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC 3V |
| Κουμπί δοκιμής: | Περιλαμβάνεται για χειροκίνητη δοκιμή |
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα CO Βιομηχανικής Κλάσης με Διάρκεια Ζωής Σχεδιασμού 10 Ετών και Εγκεκριμένο Ηλεκτροχημικό Αισθητήρα EN50291
| Διάρκεια μπαταρίας: | Έως 10 χρόνια |
|---|---|
| Ευαισθησία: | Πληροί τα πρότυπα EN50291 |
| Όνομα προϊόντος: | ομο ανιχνευτής |
Επαγγελματικοί ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα με φωνητική προειδοποίηση 4.5V, προσαρμοσμένο σύστημα ανίχνευσης μονοξειδίου του άνθρακα
| είδος: | Επαγγελματικοί ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας: | 0% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Τύπος αισθητήρα: | Ηλεκτροχημικός αισθητήρας |
Έγκριση EN50291 Διασυνδεδεμένος Ανιχνευτής CO Ασύρματος Συναγερμός Καπνού CO 3V
| Όνομα προϊόντος: | Διασυνδεδεμένος ανιχνευτής CO |
|---|---|
| Humidityrange: | 10% έως 85% μη συμπυκνωτικό |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +55 ℃ |
Προσαρμοσμένοι ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα Εμπορικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με τροφοδοσία εναλλασσόμενου ρεύματος
| Ονομα: | Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Υγρασία λειτουργίας: | 15% έως 95% RH |
| Επιλογές τοποθέτησης: | βάση τοίχου |
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα CO, Ελεγμένος από την SGS, με Διάρκεια Μπαταρίας 10 Ετών και Εγγύηση 30 Μηνών
| είδος: | Συμβατικός ανιχνευτής CO |
|---|---|
| Διάρκεια μπαταρίας: | Έως 10 χρόνια |
| Χρώμα: | Ανοιχτό γκρι |
Διασύνδετοι ανιχνευτές καπνού 3V Αξιόπιστος συναγερμός CO
| Όνομα προϊόντος: | Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού |
|---|---|
| Επίπεδο ήχου συναγερμού: | 85 dB στα 10 πόδια |
| Τάση λειτουργίας: | 3V συνεχής |
Ηλεκτροχημικός αισθητήρας Tuya CO Detector
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
|---|---|
| Βάρος: | 180 γραμμάρια |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
Επαγγελματικοί ανιχνευτές αερίου μονοξειδίου του άνθρακα EN50291 Πιστοποιημένος συναγερμός αερίου CO με ανθρώπινη φωνή
| Ονομα: | Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 112mm x 70mm x 42mm |
| Βάρος: | 180 γραμμάρια |
Ηλεκτρικός συναγερμός διαρροής αερίου με μπαταρία
| Ονομα: | Προειδοποιητικό διαρροής αερίου |
|---|---|
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% έως 90% RH (μη συμπύκνωση) |
| Διαστάσεις: | Περίπου 120mm x 75mm x 40mm |

