Alle producten
zoekwoorden [ battery co detectors ] bij elkaar passen 216 producten.
Foto-elektrische sensor Zigbee-detector 85 dB Zigbee-brandmelding 3V
| item: | Zigbee-detector |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | DC 3V |
| Testknop: | Inbegrepen voor handmatig testen |
CO-koolmonoxide-detector van industriële kwaliteit met een levensduur van 10 jaar en een door EN50291 goedgekeurde elektrochemische sensor
| Levensduur van de batterij: | Tot 10 jaar |
|---|---|
| Gevoeligheid: | Voldoet aan de EN50291-normen |
| Productnaam: | mede detector |
Stemwaarschuwing Professionele koolmonoxide detectoren 4,5 V koolmonoxide detectie systeem op maat
| item: | Professionele koolmonoxidedetectoren |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik: | 0% tot 95% niet-condenserend |
| Sensortype: | Elektrochemische sensor |
EN50291 Goedkeuringsinterconnecte CO-detector Draadloos CO-rookalarm 3V
| Productnaam: | Onderling verbonden CO-detector |
|---|---|
| Humidityrange: | 10% tot 85% niet-condenserend |
| Omgevingstemperatuur: | -10 ℃ ~ +55 ℃ |
Aangepaste Koolmonoxide Gasdetectoren Commerciële AC-gevoede Koolmonoxide Detector
| Naam: | Koolmonoxidegasdetectoren |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid: | 15% tot 95% RV |
| Montage opties: | muurbevestiging |
SGS getest CO-koolmonoxide detector met 10 jaar batterijduur en 30 maanden garantie
| item: | Conventionele CO-detector |
|---|---|
| Levensduur van de batterij: | Tot 10 jaar |
| Kleur: | Lichtgrijs |
3V met elkaar verbonden rookmelders betrouwbaar rook CO-alarm professionele kwaliteit
| Productnaam: | Onderling verbonden rookmelders |
|---|---|
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter afstand |
| Bedrijfsspanning: | 3V gelijkstroom |
Elektrochemische sensor Tuya CO detector
| Materiaal: | ABS-kunststof |
|---|---|
| Gewicht: | 180 gram |
| Omgevingstemperatuur: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
Professionele koolmonoxidegasdetectoren EN50291 gecertificeerde CO-gasalarm met menselijke stem
| Naam: | Koolmonoxidegasdetectoren |
|---|---|
| Afmetingen: | 112 mm x 70 mm x 42 mm |
| Gewicht: | 180 gram |
Gaslekkalarm op batterij, lange levensduur
| Naam: | Gaslekkalarm |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid: | 10% tot 90% RV (niet-condenserend) |
| Afmetingen: | Ongeveer. 120 mm x 75 mm x 40 mm |

