Alle producten
zoekwoorden [ battery co detectors ] bij elkaar passen 216 producten.
Draagbare aardgasdetector met lange levensduur, 3V batterijvoeding, propaanalarm, wandmontage
| Naam: | Draagbare aardgasdetector |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ° C tot 50 ° C |
| Reset -methode: | Handmatige resetknop |
Aanpasbare rook-koolmonoxidemelder met 10-jaars lithiumbatterij en foto-elektrische/elektrochemische sensor, EN50291 EN14604 gecertificeerd
| Sensortype: | Foto-elektrische/elektrochemische sensor |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik: | Tot 85% RH |
| Levensduur van de sensor: | 10 jaar |
Huishoudelijk rook- en koolmonoxidalarm 3V 10 jaar rook- en koolmonoxidalarm
| Naam: | Koolmonoxide- en rookmelder |
|---|---|
| Het terugstellentijd: | Minder dan 1 seconde |
| Led-indicator: | Rode LED voor alarm en groene LED voor voeding |
Aanpasbare Rookmelder Brandalarm Betrouwbaar 10 Jaar Foto-elektrische Rookmelder 85 dB
| Naam: | Brandalarm rookmelder |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -10 ℃ ~ +55 ℃ |
| levensduur van de batterij: | Tot 10 jaar |
Hoge stabiliteit Zigbee detector ODM Alarm rookdetector EN14604 Goedgekeurd
| Productnaam: | Zigbee-detector |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3V gelijkstroom |
| Humidityrange: | 0% tot 95% RV |
EN14604 Gecertificeerde slimme WIFI rookmelder 85 dB draadloos rookmelder OEM Met foto-elektrische sensor
| Naam: | Slimme WIFI-rookmelder |
|---|---|
| Installatie: | Draadloos, eenvoudige montage |
| Connectiviteit: | WIFI |
Slimme WIFI Rookmelder met Fotosensor
| levensduur van de batterij: | Tot 3 jaar |
|---|---|
| Stroombron: | Op batterijen werkend |
| Toetsknop: | Ja, voor handmatig testen |
Duurzame CO Koolmonoxidemelder met 10 jaar levensduur SGS getest en elektrochemische sensor voor betrouwbare detectie
| Spanning: | 3V gelijkstroom |
|---|---|
| Installatie: | DIY |
| Afmetingen: | 105 x 105 x 39 mm |
Aangepaste CO Koolmonoxidemelder Spraakalarm Koolmonoxidemelder
| Naam: | Waarschuw koolmonoxidedetector |
|---|---|
| Alarmindicator: | Rode leiden |
| Stand-by werkstroom: | ≤40uA |
AC-aangedreven koolmonoxide-gasdetectoren
| Naam: | Koolmonoxidegasdetectoren |
|---|---|
| Reactietijd: | Minder dan 30 seconden |
| Stroombron: | Aangedreven AC |

