Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ battery co detectors ] αγώνας 216 προϊόντα.
Φορητός ανιχνευτής φυσικού αερίου μεγάλης διάρκειας ζωής, μπαταρίας 3V, συναγερμός προπανίου, επιτοίχια τοποθέτηση
| Ονομα: | Φορητός ανιχνευτής φυσικού αερίου |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C |
| Μέθοδος επαναφοράς: | Κουμπί χειροκίνητης επαναφοράς |
Προσαρμόσιμο ανιχνευτή μονοξειδίου του άνθρακα καπνού με μπαταρία λιθίου διάρκειας 10 ετών και φωτοηλεκτρικό/ηλεκτροχημικό αισθητήρα EN50291 EN14604 πιστοποιημένο
| Τύπος αισθητήρα: | Φωτοηλεκτρικός/Ηλεκτροχημικός αισθητήρας |
|---|---|
| Εύρος Υγρασίας: | Μέχρι 85% RH |
| Ζωή του αισθητήρα: | 10 χρόνια |
Οικιακός συναγερμός μονοξειδίου του άνθρακα και καπνού 3V 10 έτη ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
| Ονομα: | Συναγερμός μονοξειδίου του άνθρακα και καπνού |
|---|---|
| Χρόνος αναστοιχειοθέτησης: | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
| Ενδεικτική λυχνία LED: | Κόκκινο LED για συναγερμό και πράσινο LED για τροφοδοσία |
Προσαρμόσιμος ανιχνευτής καπνού πυρανίχνευσης Αξιόπιστος 10ετής φωτοηλεκτρικός συναγερμός καπνού 85 dB
| Ονομα: | Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +55 ℃ |
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | Έως 10 χρόνια |
Υψηλής σταθερότητας ανιχνευτής Zigbee ODM συναγερμός ανιχνευτής καπνού EN14604 Εγκρίθηκε
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής Zigbee |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3V συνεχής |
| Humidityrange: | 0% έως 95% RH |
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI με πιστοποίηση EN14604 85 dB Ασύρματος συναγερμός καπνού OEM με φωτοηλεκτρικό αισθητήρα
| Ονομα: | Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Ασύρματη, εύκολη τοποθέτηση |
| Συνδεσιμότητα: | WIFI |
Φωτοηλεκτρικός αισθητήρας Smart WIFI ανιχνευτής καπνού
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | Μέχρι 3 έτη |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Χειρισμένη με μπαταρία |
| Δοκιμαστικό κουμπί: | Ναι, για χειροκίνητη δοκιμή |
Ανθεκτικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO με διάρκεια ζωής 10 ετών SGS δοκιμασμένος και ηλεκτροχημικός αισθητήρας για αξιόπιστη ανίχνευση
| Δυναμικό: | 3V συνεχής |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΫΙΥ |
| Διαστάσεις: | 105 x 105 x 39 mm |
Προσαρμοσμένος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα
| Ονομα: | Συναγερμός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Δείκτης συναγερμών: | Κόκκινες οδηγήσεις |
| Ρεύμα λειτουργίας αναμονής: | ≤40uA |
Ασφάλεια των αποβλήτων
| Ονομα: | Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης: | Λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα |
| Πηγή ενέργειας: | Εναλλασσόμενο ρεύμα που τροφοδοτείται |

