Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ battery co detectors ] αγώνας 216 προϊόντα.
Εγκρίθηκε από την TUV ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα 7 έτη Ηλεκτροχημικοί ανιχνευτές CO
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| Λειτουργικό Ρεύμα: | 15ma |
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
Φαρμακευτικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με ηλεκτροχημικούς και φωτοηλεκτρικούς αισθητήρες και 85dB ήχο συναγερμού
| Δυναμικό: | 3V συνεχής |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Οροφή ή τοίχο |
| Επίπεδο ήχου συναγερμού: | 85 dB στα 10 πόδια |
Προειδοποιητικό κινδύνου πυρκαγιάς για τοίχους / οροφές
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο ή στην οροφή |
|---|---|
| Τύπος συναγερμού: | Push ειδοποίηση και συναγερμός |
| Διαστάσεις: | Περίπου διάμετρος 104 χλστ |
ABS Πυράντοχος Ανιχνευτής Καπνού Πυρανίχνευσης Υψηλής Ευαισθησίας Φωτοηλεκτρικοί Ανιχνευτές Πυρκαγιάς
| Ονομα: | Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Τύπος ανίχνευσης: | Φωτοηλεκτρικός |
10 χρόνια διάρκεια ζωής της μπαταρίας Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO με ηλεκτροχημικό αισθητήρα και πυρόστακτο περίβλημα ABS
| Τύπος ανίχνευσης: | Ηλεκτροχημικός αισθητήρας |
|---|---|
| Υλικό: | ABS πυρίμαχο |
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 10 πόδια |
Οικιακοί ανιχνευτές αερίου μονοξειδίου του άνθρακα διπλός αισθητήρας CO και συναγερμός αερίου OEM
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C |
| Τύπος τοποθέτησης: | Βάση τοίχου ή επιτραπέζιου |
EN50291 Πιστοποιημένος ανιχνευτής αερίων και CO
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C |
|---|---|
| Βάρος: | 250 γραμμάρια |
| Διαστάσεις: | 100mm x 40mm |
Βιομηχανικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO EN 50291 Ηλεκτροχημικός ανιχνευτής CO OEM ODM
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 3 μέτρα |
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού υψηλής ευαισθησίας EN14604 / EN50291 Πιστοποιημένος συναγερμός καπνού και CO
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού |
|---|---|
| Κουμπί σιωπής: | Ναι, για προσωρινή σίγαση του συναγερμού |
| Θέση εγκατάστασης: | Στον τοίχο ή στην οροφή |
Ανιχνευτές καπνού μονοξειδίου του άνθρακα 85dB, Συναγερμός καπνού μονοξειδίου του άνθρακα
| είδος: | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού |
|---|---|
| Δοκιμαστικό κουμπί: | Περιλαμβάνεται για χειροκίνητη δοκιμή |
| Εύρος υγρασίας: | 10% σε 90% Non-condensing |

