Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ battery co detectors ] αγώνας 216 προϊόντα.
EN50291 Πιστοποιημένος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO με διάρκεια ζωής 10 ετών και ηλεκτροχημικός αισθητήρας
| Ανιχνεύουν: | CO |
|---|---|
| Είδη αερίου: | μονοξείδιο του άνθρακα |
| Θερμοκρασία: | 10 ~ 50 ℃ |
Ηλεκτρονικοί ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα 7 έτη
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Επίδειξη: | Ψηφιακή οθόνη LCD |
| Υγρασία: | 0 έως 95% RH, χωρίς συμπύκνωση |
Ανιχνευτές αερίου μονοξειδίου του άνθρακα με οθόνη LCD για βιομηχανική / εμπορική χρήση, ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα AC
| Ονομα: | Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Επίδειξη: | Ψηφιακή οθόνη LCD |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C |
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα CO με Διάρκεια Ζωής 10 Ετών, με Ηλεκτροχημικό Αισθητήρα και Πιστοποίηση EN50291
| Εγκατάσταση: | οροφή ή τοίχος |
|---|---|
| Sensorlife: | 10 χρόνια |
| Χρήση: | Ανίχνευση CO |
Προσαρμοσμένος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO Ηλεκτροχημικός 10 ετών συναγερμός μονοξειδίου του άνθρακα
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 105mm x 105mm x 40mm |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -10 ° C έως 50 ° C |
Ανιχνευτές αερίου μονοξειδίου του άνθρακα με οθόνη LCD
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 3 μέτρα |
|---|---|
| Τύποι ανίχνευσης: | Αέριο, μονοξείδιο του άνθρακα |
| Χρόνος απόκρισης: | Μέσα σε 30 δευτερόλεπτα |
Επαγγελματικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO OEM με διάρκεια ζωής 10 ετών EN50291 Πιστοποιημένος και ηλεκτροχημικός αισθητήρας
| Ρεύμα αναμονής: | ≤10uA |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | βάση τοίχου |
| LED: | ON / OFF ρυθμιζόμενο |
Συναγερμός διαρροής αερίου EN50194 / SGS Έγκριση Επαγγελματικός ανιχνευτής αερίου οικίας
| Ονομα: | Προειδοποιητικό διαρροής αερίου |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 120mm x 70mm x 40mm |
| Χρόνος απόκρισης: | Λιγότερο από 10 δευτερόλεπτα |
Επιτοίχιος / Οροφής Συναγερμός Αερίου με Μπαταρία 0.5W Συναγερμοί Φυσικού Αερίου
| Ονομα: | Συναγερμός αερίου με μπαταρίες |
|---|---|
| Τύποι αερίων ανίχνευσης: | Φυσικό Αέριο, Μεθάνιο, Προπάνιο, Υγραέριο |
| Λειτουργία αυτοδιάγνωσης: | Ναί |
10χρονο μπαταρία λιθίου ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO με ηλεκτροχημικό αισθητήρα και 85dB ήχο συναγερμού
| Υγρασία: | 0 έως 95% RH, χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | οροφή ή τοίχος |
| Χρόνος απόκρισης: | Λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα |

