Alle producten
zoekwoorden [ battery co detectors ] bij elkaar passen 216 producten.
EN50291 Gecertificeerde CO-koolmonoxide detector met een levensduur van 10 jaar en elektrochemische sensor
| Detecteren: | CO |
|---|---|
| Gassoorten: | koolmonoxide |
| Temperatuur: | 10 ~ 50 ℃ |
Gesproken melding Koolmonoxide CO Detectoren OEM 7 Jaar Koolmonoxide Alarm Betrouwbaar
| Productnaam: | Koolmonoxide CO-detectoren |
|---|---|
| Weergave: | Digitaal LCD-scherm |
| Vochtigheid: | 0 tot 95% RH, geen condensatie |
Lcd-scherm CO2-gasdetectoren Industrieel / commercieel AC-CO2-detector
| Naam: | Koolmonoxidegasdetectoren |
|---|---|
| Weergave: | Digitaal LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ° C tot 50 ° C |
10 jaar levensduur CO-koolmonoxide detector met elektrochemische sensor en EN50291-certificering
| Installatie: | plafond of Muur |
|---|---|
| Sensorleven: | 10 jaar |
| Gebruik: | CO-detectie |
Gepersonaliseerde CO-koolmonoxide detector Elektrochemische 10 jaar Koolmonoxide alarmen
| Naam: | CO-koolmonoxidedetector |
|---|---|
| Afmetingen: | 105 mm x 105 mm x 40 mm |
| Temperatuurbereik: | -10 ° C tot 50 ° C |
Lcd-display koolmonoxide gasdetectoren
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter |
|---|---|
| Detectietypen: | Gas, koolmonoxide |
| Reactietijd: | Binnen 30 seconden |
Professionele OEM CO-koolmonoxide detector met 10 jaar levensduur EN50291 gecertificeerde en elektrochemische sensor
| Stand -bystroom: | ≤10uA |
|---|---|
| Montagetype: | muurbevestiging |
| LED: | AAN/UIT instelbaar |
EN50194 / SGS Goedkeuring Gaslek Alarm Professionele Huis Gasdetector
| Naam: | Gaslekkalarm |
|---|---|
| Afmetingen: | 120 mm x 70 mm x 40 mm |
| Reactietijd: | Minder dan 10 seconden |
Wandmontage / Plafondmontage Batterijgevoede Gasalarm 0,5W Aardgasalarmen
| Naam: | Gasalarm op batterijen |
|---|---|
| Soorten detectiegas: | Aardgas, methaan, propaan, LPG |
| Zelfdiagnostiekfunctie: | Ja |
10 jaar lithium batterij CO koolmonoxidemelder met elektrochemische sensor en 85dB alarmsignaal
| Vochtigheid: | 0 tot 95% RH, geen condensatie |
|---|---|
| Installatie: | plafond of Muur |
| Reactietijd: | Minder dan 30 seconden |

