Alle producten
zoekwoorden [ battery co detectors ] bij elkaar passen 216 producten.
Hooggevoelige CO-koolmonoxide-detector met 10 jaar lithiumbatterij en elektrochemische sensor
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter |
|---|---|
| Statische stroom: | ≤ 50 uA |
| Sensor: | Elektrochemie Koolmonoxidesensor |
Professionele CO-koolmonoxide-detector met een levensduur van 7 jaar, TÜV-gecertificeerd en AA-aangedreven
| Installatie: | Wandmontage of tafelblad |
|---|---|
| Voeding: | 4,5 V gelijkstroom |
| Vochtigheid: | 0 tot 95% RH, geen condensatie |
ODM 10-jarige Lithiumbatterie Rookkoolmonoxide detector met dubbele detectie systeem en 85dB alarm geluid
| Sensortype: | Foto-elektrische/elektrochemische sensor |
|---|---|
| Detectietype: | Rook en koolmonoxide |
| Testknop: | Ja |
Lange levensduur 7 jaar TÜV-gecertificeerde CO koolmonoxidemelder met elektrochemische sensor
| Bedrijfsspanning: | 4,5 V gelijkstroom |
|---|---|
| Materiaal: | ABS-kunststof |
| Vochtigheid: | 0 tot 95% RH, geen condensatie |
OEM-ODM-thuismethaandetector EN50194 Goedgekeurde methaangasdetectoren met dubbele gasdetectie
| Naam: | Methaandetector voor thuis |
|---|---|
| Productnaam: | Gaslekkalarm |
| Bedrijfstemperatuurbereik: | -10 ° C tot 50 ° C |
SGS Geteste Slimme Gasdetector Compacte Woning Methane Detector Met 30 Maanden Garantie
| Naam: | Slimme gasdetector |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik: | -10 ° C tot 50 ° C |
| Installatiemethode: | Wandmontage of plafondmontage |
EN14604 gecertificeerde Zigbee rookmelder
| Verenigbaarheid: | Werkt met Zigbee-hubs en gateways |
|---|---|
| Waarschuwingstype: | Pushmeldingen en alarmen |
| Detectiehoek: | 120 graden |
Alarm voor industriële kooldioxide
| Sensortype: | Elektrochemische/halfgeleidersensor |
|---|---|
| Weergave: | Digitaal LCD-scherm |
| Alarmtype: | Gehoor- en beeldwaarschuwing |
Gepersonaliseerd brandwaarschuwingssignaal koolmonoxidewaarschuwingssignaal koolmonoxide rookwaarschuwingssignaal
| Naam: | Brandalarm Koolmonoxidemelder |
|---|---|
| Detectietypen: | Rook en koolmonoxide |
| Stroombron: | Op batterijen werkend |

