Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ battery co detectors ] αγώνας 216 προϊόντα.
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα υψηλής ευαισθησίας με μπαταρία λιθίου 10 ετών και ηλεκτροχημικό αισθητήρα
| Επίπεδο ήχου συναγερμού: | 85 dB στα 3 μέτρα |
|---|---|
| Στατικό ρεύμα: | ≤ 50uA |
| Αισθητήρας: | Αισθητήρας μονοξειδίου του άνθρακα Ηλεκτροχημείας |
Επαγγελματικού επιπέδου ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO με διάρκεια ζωής 7 ετών, πιστοποιημένο από την TÜV και λειτουργία με μπαταρίες AA
| Εγκατάσταση: | Βάση τοίχου ή επιτραπέζιου |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 4,5V DC |
| Υγρασία: | 0 έως 95% RH, χωρίς συμπύκνωση |
ODM 10ετής Ανιχνευτής Καπνού και Μονοξειδίου του Άνθρακα με Μπαταρία Λιθίου, Διπλό Σύστημα Ανίχνευσης και Ήχο Συναγερμού 85dB
| Τύπος αισθητήρα: | Φωτοηλεκτρικός/Ηλεκτροχημικός αισθητήρας |
|---|---|
| Τύπος ανίχνευσης: | Καπνός και μονοξείδιο του άνθρακα |
| Κουμπί δοκιμής: | Ναί |
Διάρκεια ζωής 7 έτη Πληροφοριακό ανιχνευτή μονοξειδίου του άνθρακα με ηλεκτροχημικό αισθητήρα
| Τάση λειτουργίας: | 4,5V DC |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Υγρασία: | 0 έως 95% RH, χωρίς συμπύκνωση |
OEM ODM Ανιχνευτής Μεθανίου για το Σπίτι Εγκεκριμένοι Ανιχνευτές Αερίου Μεθανίου EN50194 Με Διπλή Ανίχνευση Αερίου
| Ονομα: | Οικιακός ανιχνευτής μεθανίου |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Προειδοποιητικό διαρροής αερίου |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C |
Έξυπνος ανιχνευτής αερίου SGS Tested Compact Residential Methane Detector με 30 μήνες εγγύηση
| Ονομα: | Έξυπνος ανιχνευτής αερίων |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C |
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο ή στην οροφή |
Πιστοποιημένο Zigbee ανιχνευτή καπνού EN14604
| Αρμονία: | Λειτουργεί με κόμβους και πύλες Zigbee |
|---|---|
| Τύπος συναγερμού: | Push ειδοποιήσεις και συναγερμοί |
| Γωνία ανίχνευσης: | 120 μοίρες |
Αισθητήρας αερίου CO 3V
| Ευαισθησία: | Συμμορφώνεται με το πρότυπο EN50291 |
|---|---|
| Βάρος: | Περίπου 180 γραμμάρια |
| Κουμπί δοκιμής: | Ναί |
Προειδοποιητικό για το διοξείδιο του άνθρακα βιομηχανικής κλάσης
| Τύπος αισθητήρα: | Ηλεκτροχημικός/Ημιαγωγικός αισθητήρας |
|---|---|
| Επίδειξη: | Ψηφιακή οθόνη LCD |
| Τύπος συναγερμού: | Ακουστικός και οπτικός συναγερμός |
Προσαρμοσμένο Σύστημα Συναγερμού Πυρκαγιάς Συναγερμός Μονοξειδίου του Άνθρακα Λίστα SGS Συναγερμοί Καπνού Μονοξειδίου του Άνθρακα
| Ονομα: | Συναγερμός πυρκαγιάς Συναγερμός μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Τύποι ανίχνευσης: | Καπνός και μονοξείδιο του άνθρακα |
| Πηγή ενέργειας: | Χειρισμένη με μπαταρία |

