Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
ODM 10ετής Ανιχνευτής Καπνού και Μονοξειδίου του Άνθρακα με Μπαταρία Λιθίου, Διπλό Σύστημα Ανίχνευσης και Ήχο Συναγερμού 85dB
Λεπτομέρειες
| Τύπος αισθητήρα | Φωτοηλεκτρικός/Ηλεκτροχημικός αισθητήρας | Τύπος ανίχνευσης | Καπνός και μονοξείδιο του άνθρακα |
|---|---|---|---|
| Κουμπί δοκιμής | Ναί | Χρόνος απόκρισης | Μέσα σε 5 δευτερόλεπτα |
| Τύπος αισθητήρα | Οπτικός αισθητήρας | Εύρος θερμοκρασίας | -10 ° C έως 50 ° C (14 ° F έως 122 ° F) |
| Εύρος ευαισθησίας | 0,10 έως 0,15 dB/m | Εγγύηση | 2 χρόνια περιορισμένη εγγύηση |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -10 ℃ ~ +50 ℃ | Τάση λειτουργίας | 3V συνεχής |
| Υποστήριξη εφαρμογών για κινητά | Ναί | Μέγεθος | Διάμετρος 105mm |
| Θέση εγκατάστασης | Στον τοίχο ή στην οροφή | Τύπος | Διπλός αισθητήρας |
| Επισημαίνω | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα καπνού μπαταριών λιθίου 10 ετών,Σύστημα διπλής ανίχνευσης CO Συναγερμός καπνού,Ήχος συναγερμού 85dB Συναγερμός διπλού αισθητήρα |
||
Περιγραφή προϊόντων
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα και Καπνού ODM με Μπαταρία 10 Ετών
Επισκόπηση Προϊόντος
Οι Ανιχνευτές Μονοξειδίου του Άνθρακα και Καπνού μας συνδυάζουν αισθητήρες υψηλής ακρίβειας με ανθεκτικό σχεδιασμό για να προσφέρουν αξιόπιστη προστασία ασφαλείας για εσωτερικούς χώρους. Αυτές οι συσκευές παρακολουθούν συνεχώς την ποιότητα του αέρα χρησιμοποιώντας προηγμένους ηλεκτροχημικούς αισθητήρες μονοξειδίου του άνθρακα και τεχνολογία υπέρυθρης ανίχνευσης καπνού, ενεργοποιώντας άμεσους συναγερμούς όταν ανιχνεύονται επικίνδυνα επίπεδα.
Βασικά Χαρακτηριστικά & Πλεονεκτήματα
- Τεχνολογία διπλής ανίχνευσης: Ηλεκτροχημικός αισθητήρας CO + Υπέρυθρη ανίχνευση καπνού
- Σφραγισμένη μπαταρία λιθίου 10 ετών για λειτουργία χωρίς συντήρηση
- Η οθόνη LCD εμφανίζει τα επίπεδα μονοξειδίου του άνθρακα κατά τη διάρκεια συμβάντων συναγερμού
- Ηχητικός συναγερμός ≥85dB με οπτικές ενδείξεις
- Συμπαγής σχεδιασμός με ευρεία κάλυψη για διάφορα περιβάλλοντα
- Γρήγορη ανίχνευση κινδύνου και αξιόπιστη απόδοση
Δυνατότητες Παραγωγής
Ειδικευόμαστε στην κατασκευή ODM και OEM ανιχνευτών μονοξειδίου του άνθρακα και καπνού για διεθνείς αγορές και μάρκες ασφαλείας. Η παραγωγική μας μονάδα διατηρεί ισχυρή παραγωγική ικανότητα με έμπειρη μηχανική υποστήριξη, διασφαλίζοντας υψηλής ποιότητας, αξιόπιστα προϊόντα με ολοκληρωμένο έλεγχο για κάθε μονάδα.
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Κατηγορία Προϊόντος | Ανιχνευτές Μονοξειδίου του Άνθρακα και Καπνού |
| Τύπος Αισθητήρα | Ηλεκτροχημικός CO + Υπέρυθρος καπνός |
| Τύπος Μπαταρίας | Σφραγισμένη μπαταρία λιθίου |
| Διάρκεια Μπαταρίας | 10 χρόνια |
| Ήχος Συναγερμού | ≥85dB στα 3μ |
| Βάρος Προϊόντος | 180g |
| Μέγεθος Προϊόντος | 104 × 39mm |
| Εγκατάσταση | Οροφή / Τοίχος |
Συνιστώμενα προϊόντα
