All Products
Keywords [ smart fire detector ] match 87 Products.
Wireless Smoke And Carbon Monoxide Detectors 3V Tuya Wifi Smoke Detector
| Name: | Wireless Smoke And Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Notification: | Push Notifications To Smartphone |
| Mobile App Support: | Yes |
High Stability Zigbee Detector ODM Alarm Smoke Detector EN14604 Approved
| Product Name: | Zigbee Detector |
|---|---|
| Operatingvoltage: | 3V DC |
| Humidityrange: | 0% To 95% RH |
Smart Interconnected Smoke Detectors
| Certifications: | CE, ROHS Certified |
|---|---|
| Response Time: | Less Than 2 Seconds |
| Interconnection: | Supports Up To 12 Interconnected Devices |
Battery Powered 433mhz Smoke Detector 10 Year Interconnected Smoke Detector With Photoelectric Sensor
| Name: | 433mhz Smoke Detector |
|---|---|
| Additional Features: | LED Indicators, Voice Alerts, Or Smart Home Integration |
| Alarm Sound Level: | 85 Decibels Or Higher |
Smart CO Carbon Monoxide Detector 433MHz Interconnected Smoke Alarms OEM
| Name: | CO Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Certifications: | SGS,CE, UKCA |
| Usage: | CO Detection And Alarm |
OEM Smart Smoke Carbon Monoxide Detector
| Operating Voltage: | DC 4.5V |
|---|---|
| Test Button: | Included For Manual Testing |
| Material: | ABS Fireproof |
Photoelectric Sensor Zigbee Detector 85 dB Zigbee Fire Alarm 3V
| Item: | Zigbee Detector |
|---|---|
| Operatingvoltage: | DC 3V |
| Testbutton: | Included For Manual Testing |
Photoelectric Sensor Radio Frequency Smoke Detector ODM Interconnected Battery Smoke Alarms
| Name: | Radio Frequency Smoke Detector |
|---|---|
| Additional Features: | End-of-life Warning, Low Battery Alert, Voice Alerts |
| Alarm Sound Level: | 85 DB At 10 Feet |
4.5V Photoelectric Carbon Monoxide Detector EN Certified Home Carbon Monoxide Detector
| Name: | Photoelectric Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Environmental Temperature: | -10℃ ~ +50℃ |
| Operatingvoltage: | DC 4.5V |
Lithium Power Interconnected Smoke Detectors
| Installation: | Ceiling Or Wall Mount |
|---|---|
| Test Button: | Included For Easy Testing |
| Battery Life: | Up To 10 Years For Sealed Lithium Batteries |

