All Products
Keywords [ smart fire detector ] match 84 Products.
ODM Smart Gas Detectors Voice Alert Gas CO Detector EN50291 Certified
| Name: | Smart Gas Detectors |
|---|---|
| Alarm Type: | Voice And Audible And Visual Alarm |
| Dimensions: | 112mm X 70mm X 42mm |
SGS Tested Smart Gas Detector Compact Residential Methane Detector With 30 Month Warranty
| Name: | Smart Gas Detector |
|---|---|
| Operating Temperature Range: | -10°C To 50°C |
| Installation Method: | Wall-mounted Or Ceiling-mounted |
Wall Mounted Wifi Carbon Monoxide Detector Compact Smart CO Detector With 10 Year Electrochemical Sensor
| Name: | WIFI Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Installation: | Wall Mountable |
| Sensor Type: | Electrochemical Sensor |
Wall Mounted Smart WIFI Gas Detector Professional Tuya Smart Gas Detector OEM
| Name: | Smart WIFI Gas Detector |
|---|---|
| Response Time: | Less Than 10 Seconds |
| Installation Type: | Wall-mounted |
10 Year Battery CO Detector 3V Tuya Smart Smoke Detector Customized
| Productname: | Battery CO Detector |
|---|---|
| Wireless Frequency: | 2.4 GHz |
| Operatingvoltage: | 3V |
Battery Powered WIFI Smoke Alarms Photoelectric Smart Fire Detector With 3 Year Battery Life
| Name: | WIFI Smoke Alarms |
|---|---|
| Connectivity: | WiFi |
| Compatibility: | IOS And Android Devices |
Voice Prompt CO Carbon Monoxide Detector OEM ODM Smart CO Detector With Digital LCD Display
| Name: | CO Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Batterytype: | 4.5V Alkaline Battery |
| Working Voltage: | DC4.5V 3* AAA Battery |
OEM ODM Smart Fire Detectors For CH4 C3H8
| Voltage: | 90-240V AC |
|---|---|
| Environmental Temperature: | -10℃ ~ +55℃ |
| Response Time: | Within 10 Seconds |
Photoelectric Sensor Smart WIFI Smoke Detector
| Battery Life: | Up To 3 Year |
|---|---|
| Power Source: | Battery-operated |
| Test Button: | Yes, For Manual Testing |
Battery Operated WIFI Carbon Monoxide Detector
| Battery Life: | Up To 3 Year |
|---|---|
| Detection Type: | Carbon Monoxide And Smoke |
| Self-Test Feature: | Yes, With Test Button |

