All Products
Keywords [ smart fire detector ] match 84 Products.
SGS Tested WIFI Carbon Monoxide Detector Customized Smart CO Alarm With Electrochemical Sensor
| Name: | WIFI Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Compatibility: | IOS And Android Devices |
| Dimensions: | 105*105*40mm |
EN Standard Zigbee Carbon Monoxide Detector
| Detectionangle: | 120 Degrees |
|---|---|
| Alerts: | Push Notifications Via App And Local Alarm |
| Compatibility: | Works With Zigbee Hubs And Gateways |
10 Year Wireless Smoke Detectors Battery Powered WIFI Smoke Alarm Detector With Photoelectric Sensor
| Name: | Wireless Smoke Detectors |
|---|---|
| Installation: | Wireless, Easy Mounting |
| Battery Life: | Up To 3 Years |
EN Standard Zigbee Detector 10 Year Battery CO Detectors With Zigbee 3.0 Protocol
| Product Name: | Zigbee Detector |
|---|---|
| Power Supply: | Battery Powered |
| Compatibility: | Works With Zigbee Hubs And Gateways |
TUYA App WiFi CO Gas Detector with Dual Sensing Technology and Remote Alarm Management for Commercial and Home Safety
| Productname: | CO And Gas Detector |
|---|---|
| Sensitivity: | Complies With EN Standards |
| Power Source: | AC 90~240V |
Wall Mounted / Ceiling Mounted Fire Safety Alarm EN Standard Zigbee Smoke Detectors
| Installationtype: | Wall-mounted Or Ceiling-mounted |
|---|---|
| Alerttype: | Push Notification And Alarm |
| Dimensions: | Approx. Dia 104 Mm |
EN50291 Certified Wifi Carbon Monoxide Detector Battery Powered Wifi CO Detector OEM / ODM
| Name: | Wifi Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Power Source: | Battery Powered |
| Additional Features: | Self-test Button, Low Battery Indicator |
3V Smart Smoke Alarm Professional Fire Prevention Smoke Alarm With Zigbee 3.0 Protocol
| Product Name: | Smart Smoke Alarm |
|---|---|
| Protocol: | Zigbee 3.0 |
| Compatibility: | Works With Zigbee Hubs And Gateways |
Wireless Smoke And Carbon Monoxide Detectors 3V Tuya Wifi Smoke Detector
| Name: | Wireless Smoke And Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Notification: | Push Notifications To Smartphone |
| Mobile App Support: | Yes |
High Stability Zigbee Detector ODM Alarm Smoke Detector EN14604 Approved
| Product Name: | Zigbee Detector |
|---|---|
| Operatingvoltage: | 3V DC |
| Humidityrange: | 0% To 95% RH |

