All Products
Keywords [ smart fire detector ] match 84 Products.
Customized WIFI Enabled Smoke Detectors Smart Tuya CO Detector
| Name: | WIFI Enabled Smoke Detectors |
|---|---|
| Operating Temperature: | -10°C To 50°C |
| App Compatibility: | IOS And Android |
Battery Operated Zigbee Detector EN14604 Certified Smart Smoke Alarms OEM
| Name: | Zigbee Detector |
|---|---|
| Sensor Type: | Photoelectric Sensor |
| Dimensions: | Diameter 120mm, Height 40mm |
5 Year Smart WIFI Gas Detector Wall Mounted Tuya Gas Leak Detector With Real Time Monitoring
| Name: | Smart WIFI Gas Detector |
|---|---|
| Safety Certification: | CE, ROHS |
| App Compatibility: | IOS And Android |
EN14604 Certified Zigbee Smoke Detector 3 Year Smart Fire Safety Smoke Alarms
| Name: | Zigbee Smoke Detector |
|---|---|
| Material: | ABS Fireproof |
| Sensitivity: | Complies With EN14604 Standards |
TUV Certified Smart Carbon Monoxide Detector 4.5V 7 Year Carbon Monoxide Alarm
| Item: | Smart Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Type: | Electrochemical |
| Environmental Temperature: | -10℃ ~ +55℃ |
Smart WIFI CO and Gas Detector with TUYA App Integration, 5-Year Sensor Life, and 85 dB Alarm Sound
| Alarm Current: | ≥60mA,69mA |
|---|---|
| Certifications: | CE/UKCA/SGS |
| Size: | Diameter 120 Mm, Height 40 Mm |
Smart Wifi Carbon Monoxide Detector EN50291 Certified Combustible Gas Detectors With Dual Sensor
| Product Name: | Wifi Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Sensortype: | Electrochemical Semiconduct Sensor |
| Detectiontypes: | Gas And Carbon Monoxide |
Smart WiFi Carbon Monoxide Detector 4.5V Wireless CO Detectors With 10 Year Sensor
| Name: | WIFI Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Installation: | Wall Mount |
| Compatibility: | IOS And Android |
Battery Powered Zigbee Detector
| Detectionangle: | 120 Degrees |
|---|---|
| Productname: | Zigbee Detector |
| Humidityrange: | 0% To 95% Non-condensing |
Battery Powered Zigbee Detector Wall Mounted Smart Smoke Alarm High Accuracy With Zigbee 3.0 Protocol
| Name: | Zigbee Detector |
|---|---|
| Weight: | 200 Grams |
| Batterylife: | Up To 2 Years |

