Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ smart fire detector ] αγώνας 83 προϊόντα.
Έξυπνοι Διασυνδεδεμένοι Ανιχνευτές Καπνού
| Πιστοποιήσεις: | Πιστοποίηση CE, RoHS |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης: | Λιγότερο από 2 δευτερόλεπτα |
| Ενδοσύνδεση: | Υποστηρίζει έως και 12 διασυνδεδεμένες συσκευές |
Αυτόνομος ανιχνευτής καπνού 433MHz με μπαταρία, διασυνδεδεμένος, 10ετούς διάρκειας με φωτοηλεκτρικό αισθητήρα
| Ονομα: | Ανιχνευτής καπνού 433mhz |
|---|---|
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Ενδείξεις LED, φωνητικές ειδοποιήσεις ή ενσωμάτωση έξυπνου σπιτιού |
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 ντεσιμπέλ ή υψηλότερο |
Έξυπνος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα 433MHz Διασυνδεδεμένοι συναγερμοί καπνού OEM
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | SGS, CE, UKCA |
| Χρήση: | Ανίχνευση και συναγερμός CO |
OEM Έξυπνος ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα
| Τάση λειτουργίας: | Συνεχές ρεύμα 4.5V |
|---|---|
| Δοκιμαστικό κουμπί: | Περιλαμβάνεται για χειροκίνητη δοκιμή |
| Υλικό: | ABS πυρίμαχο |
Φωτοηλεκτρικός αισθητήρας Ανιχνευτής Zigbee 85 dB Zigbee Πυροσβεστικός συναγερμός 3V
| είδος: | Ανιχνευτής Zigbee |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC 3V |
| Κουμπί δοκιμής: | Περιλαμβάνεται για χειροκίνητη δοκιμή |
Φωτοηλεκτρικός αισθητήρας ραδιοσυχνότητας ανιχνευτής καπνού ODM Διασυνδεδεμένοι συναγερμοί καπνού με μπαταρία
| Ονομα: | Ανιχνευτής καπνού ραδιοσυχνοτήτων |
|---|---|
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Προειδοποίηση τέλους ζωής, ειδοποίηση χαμηλής μπαταρίας, φωνητικές ειδοποιήσεις |
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 10 πόδια |
Φωτοηλεκτρικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα 4.5V με πιστοποίηση EN, ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα για το σπίτι
| Ονομα: | Φωτοηλεκτρικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
| Τάση λειτουργίας: | Συνεχές ρεύμα 4.5V |
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού με μπαταρία λιθίου
| Εγκατάσταση: | Οροφή ή τοίχο |
|---|---|
| Δοκιμαστικό κουμπί: | Περιλαμβάνεται για εύκολη δοκιμή |
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | Έως 10 χρόνια για σφραγισμένες μπαταρίες λιθίου |
Φωτοηλεκτρικοί / ηλεκτροχημικοί ανιχνευτές καπνού, μονοξειδίου του άνθρακα 10 ετών
| Ονομα: | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού |
|---|---|
| Τεχνολογία αισθητήρων: | Φωτοηλεκτρικό/Ηλεκτροχημικό |
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 ντεσιμπέλ |
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα WIFI 10 ετών OEM / ODM Ανιχνευτές Καπνού και Μονοξειδίου του Άνθρακα
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 105mm διάμετρος x 40mm ύψος |
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 3 μέτρα |

