Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ smart fire detector ] αγώνας 83 προϊόντα.
Ανιχνευτής καπνού υψηλής ευαισθησίας 10 ετών OEM ODM με μπαταρία
| Ονομα: | Ανιχνευτής καπνού 10 ετών |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | Λειτουργεί με μπαταρία |
| Χρήση: | Ανίχνευση καπνού σε σύστημα συναγερμού πυρκαγιάς |
Πιστοποιημένος ανιχνευτής καπνού πυρανίχνευσης EN14604, μπαταρίας, φωτοηλεκτρικός αισθητήρας, ανιχνευτής καπνού 3V
| Ονομα: | Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς |
|---|---|
| Βάρος: | 180 γραμμάρια |
| Δοκιμαστικό κουμπί: | Ναι, για χειροκίνητη δοκιμή |
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού με μπαταρία 10 ετών 85 dB CO Συναγερμοί καπνού OEM / ODM
| Ονομα: | Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού με μπαταρία |
|---|---|
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | Έως 10 χρόνια (για μοντέλα με σφραγισμένες μπαταρίες) |
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 10 πόδια |
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού OEM / ODM Φωτοηλεκτρικοί συναγερμοί καπνού CO
| Ονομα: | Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού |
|---|---|
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 10 πόδια |
| Εύρος Διασύνδεσης: | Μέχρι 1000 πόδια |
Αξιόπιστοι Διασυνδεδεμένοι Ανιχνευτές Καπνού Προσαρμοσμένος Ανιχνευτής Καπνού 433mhz Με Ηλεκτροχημικό Αισθητήρα
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Ενδείξεις LED, φωνητικές ειδοποιήσεις, ενσωμάτωση έξυπνου σπιτιού |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης: | Οροφή ή τοίχο |
| Εύρος συνδεσιμότητας: | έως 100 μέτρα |
Επαγγελματικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα OEM με διάρκεια ζωής 7 ετών, ελεγμένος από την TÜV και ηλεκτροχημικό αισθητήρα
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C (14 ° F έως 122 ° F) |
|---|---|
| είδος: | ομο ανιχνευτής |
| Εύρος υγρασίας: | 10% έως 85% μη συμπυκνωτικό |
Ασύρματοι διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού OEM
| Τύπος αισθητήρα: | Ηλεκτροχημικός αισθητήρας |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Με κινητήρα μπαταρίας |
| Τύπος προειδοποίησης: | Ηχητικός συναγερμός και οπτική ένδειξη LED |
Οικιακοί ανιχνευτές αερίου μονοξειδίου του άνθρακα διπλός αισθητήρας CO και συναγερμός αερίου OEM
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C |
| Τύπος τοποθέτησης: | Βάση τοίχου ή επιτραπέζιου |
EN50291 Πιστοποιημένος ανιχνευτής αερίων και CO
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C |
|---|---|
| Βάρος: | 250 γραμμάρια |
| Διαστάσεις: | 100mm x 40mm |
Έξυπνος ανιχνευτής αερίου WIFI με πλαστικό ABS επιβραδυντικό φλόγας και διάρκεια ζωής αισθητήρα 5 ετών για ειδοποιήσεις σε πραγματικό χρόνο μέσω της εφαρμογής TUYA
| Δυναμικό: | 90-240V εναλλακτικός |
|---|---|
| Έλεγχος APP: | Ναι, μέσω της εφαρμογής smartphone |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C |

