Alle producten
zoekwoorden [ smart fire detector ] bij elkaar passen 83 producten.
Hoge gevoeligheid 10 jaar rookmelder OEM ODM batterij bediende rookmelders
| Naam: | Rookmelder 10 jaar |
|---|---|
| Voeding: | Werkt op batterijen |
| Gebruik: | Rookdetectie in brandmeldinstallatie |
EN14604 Gecertificeerde Rookmelder op Batterijen met Foto-elektrische Sensor Rookmelder 3V
| Naam: | Brandalarm rookmelder |
|---|---|
| Gewicht: | 180 gram |
| Toetsknop: | Ja, voor handmatig testen |
10 jaar accu met onderling verbonden rookmelders 85 dB CO rookmelders OEM / ODM
| Naam: | Op batterijen aangesloten rookmelders |
|---|---|
| levensduur van de batterij: | Tot 10 jaar (voor modellen met gesloten batterij) |
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter afstand |
OEM / ODM Interconnected Smoke Detectors Foto-elektrische CO-rook alarmen
| Naam: | Onderling verbonden rookmelders |
|---|---|
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter afstand |
| Interconnectiebereik: | Tot 1000 voet |
Betrouwbare Onderling Verbonden Rookmelders Aangepaste Rookmelder 433mhz Met Elektrochemische Sensor
| Extra functies: | LED-indicatoren, gesproken waarschuwingen, smart home-integratie |
|---|---|
| Installatietype: | Plafond of wandbevestiging |
| Connectiviteitsbereik: | tot 100 meter |
Professionele OEM CO Koolmonoxidemelder met 7 jaar levensduur TÜV getest en elektrochemische sensor
| Bedrijfstemperatuurbereik: | -10 ° C tot 50 ° C (14 ° F tot 122 ° F) |
|---|---|
| item: | mede detector |
| Vochtigheidsbereik: | 10% tot 85% niet-condenserend |
OEM draadloze met elkaar verbonden rookmelders
| Sensortype: | Elektrochemische sensor |
|---|---|
| Stroombron: | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Type waarschuwing: | Hoorbaar alarm en visuele LED-indicator |
Residentiële koolmonoxide gasdetectoren met dubbele sensor CO en gasalarm OEM
| Productnaam: | Koolmonoxidegasdetectoren |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ° C tot 50 ° C |
| Montagetype: | Wandmontage of tafelblad |
EN50291 Gecertificeerde Gas- en CO-detector
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ° C tot 50 ° C |
|---|---|
| Gewicht: | 250 gram |
| Afmetingen: | 100 mm x 40 mm |
Slimme WIFI-gasdetector met vlamvertragend ABS-plastic en 5-jarige levensduur van de sensor voor realtime waarschuwingen via de TUYA-app
| Spanning: | 90-240V wisselstroom |
|---|---|
| APP-controle: | Ja, via smartphone-app |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ° C tot 50 ° C |

