Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ battery powered co detectors ] αγώνας 176 προϊόντα.
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με πιστοποίηση EN50291
| Επίδειξη: | Ψηφιακή οθόνη LCD |
|---|---|
| Διάρκεια μπαταρίας: | Έως 10 ετών |
| Αισθητήρας: | Αισθητήρας μονοξειδίου του άνθρακα Ηλεκτροχημείας |
Ανθεκτικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO με διάρκεια ζωής 10 ετών SGS δοκιμασμένος και ηλεκτροχημικός αισθητήρας για αξιόπιστη ανίχνευση
| Δυναμικό: | 3V συνεχής |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΫΙΥ |
| Διαστάσεις: | 105 x 105 x 39 mm |
Επαγγελματικοί ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα με φωνητική προειδοποίηση 4.5V, προσαρμοσμένο σύστημα ανίχνευσης μονοξειδίου του άνθρακα
| είδος: | Επαγγελματικοί ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας: | 0% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Τύπος αισθητήρα: | Ηλεκτροχημικός αισθητήρας |
Έξυπνος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα 433MHz Διασυνδεδεμένοι συναγερμοί καπνού OEM
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | SGS, CE, UKCA |
| Χρήση: | Ανίχνευση και συναγερμός CO |
Οικιακοί ανιχνευτές αερίου μονοξειδίου του άνθρακα διπλός αισθητήρας CO και συναγερμός αερίου OEM
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C |
| Τύπος τοποθέτησης: | Βάση τοίχου ή επιτραπέζιου |
Επαγγελματικοί ανιχνευτές αερίου μονοξειδίου του άνθρακα EN50291 Πιστοποιημένος συναγερμός αερίου CO με ανθρώπινη φωνή
| Ονομα: | Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 112mm x 70mm x 42mm |
| Βάρος: | 180 γραμμάρια |
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού υψηλής ευαισθησίας EN14604 / EN50291 Πιστοποιημένος συναγερμός καπνού και CO
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού |
|---|---|
| Κουμπί σιωπής: | Ναι, για προσωρινή σίγαση του συναγερμού |
| Θέση εγκατάστασης: | Στον τοίχο ή στην οροφή |
Ανιχνευτές καπνού μονοξειδίου του άνθρακα 85dB, Συναγερμός καπνού μονοξειδίου του άνθρακα
| είδος: | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού |
|---|---|
| Δοκιμαστικό κουμπί: | Περιλαμβάνεται για χειροκίνητη δοκιμή |
| Εύρος υγρασίας: | 10% σε 90% Non-condensing |
Ανιχνευτές Μονοξειδίου του Άνθρακα 5ετούς Διάρκειας Ζωής Προσαρμοσμένα Συναγερμοί Διαρροής Αερίου με Πιστοποίηση SGS
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτές Μονοξειδίου του Άνθρακα |
|---|---|
| Κουμπί δοκιμής: | Ναί |
| Βάρος: | 230 γραμμάρια |
Πιστοποιημένος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO από την TÜV με διάρκεια ζωής 7 ετών και πυράντοχο υλικό ABS
| Χρόνος αναστοιχειοθέτησης: | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 3 μέτρα |

