Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ battery powered co detectors ] αγώνας 176 προϊόντα.
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα WIFI 10 ετών OEM / ODM Ανιχνευτές Καπνού και Μονοξειδίου του Άνθρακα
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 105mm διάμετρος x 40mm ύψος |
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 3 μέτρα |
EN50291 Πιστοποιημένος ανιχνευτής αερίων και CO
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C |
|---|---|
| Βάρος: | 250 γραμμάρια |
| Διαστάσεις: | 100mm x 40mm |
Προσαρμοσμένοι ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα Εμπορικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με τροφοδοσία εναλλασσόμενου ρεύματος
| Ονομα: | Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Υγρασία λειτουργίας: | 15% έως 95% RH |
| Επιλογές τοποθέτησης: | βάση τοίχου |
Εγκρίθηκε από την TUV ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα 7 έτη Ηλεκτροχημικοί ανιχνευτές CO
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| Λειτουργικό Ρεύμα: | 15ma |
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
Φαρμακευτικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με ηλεκτροχημικούς και φωτοηλεκτρικούς αισθητήρες και 85dB ήχο συναγερμού
| Δυναμικό: | 3V συνεχής |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Οροφή ή τοίχο |
| Επίπεδο ήχου συναγερμού: | 85 dB στα 10 πόδια |
Φωτοηλεκτρικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα 4.5V με πιστοποίηση EN, ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα για το σπίτι
| Ονομα: | Φωτοηλεκτρικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
| Τάση λειτουργίας: | Συνεχές ρεύμα 4.5V |
ABS Πυράντοχος Ανιχνευτής Καπνού Πυρανίχνευσης Υψηλής Ευαισθησίας Φωτοηλεκτρικοί Ανιχνευτές Πυρκαγιάς
| Ονομα: | Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Τύπος ανίχνευσης: | Φωτοηλεκτρικός |
Προσαρμόσιμος ανιχνευτής καπνού πυρανίχνευσης Αξιόπιστος 10ετής φωτοηλεκτρικός συναγερμός καπνού 85 dB
| Ονομα: | Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +55 ℃ |
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | Έως 10 χρόνια |
Φωτοηλεκτρικός αισθητήρας Ανιχνευτής Zigbee 85 dB Zigbee Πυροσβεστικός συναγερμός 3V
| είδος: | Ανιχνευτής Zigbee |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC 3V |
| Κουμπί δοκιμής: | Περιλαμβάνεται για χειροκίνητη δοκιμή |
Φωτοηλεκτρικός αισθητήρας Smart WIFI ανιχνευτής καπνού
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | Μέχρι 3 έτη |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Χειρισμένη με μπαταρία |
| Δοκιμαστικό κουμπί: | Ναι, για χειροκίνητη δοκιμή |

