Alle producten
zoekwoorden [ battery powered co detectors ] bij elkaar passen 176 producten.
10 jaar WIFI CO2-detector OEM / ODM Rook en CO2-detectoren
| Naam: | Wifi-koolmonoxide detector |
|---|---|
| Afmetingen: | Diameter 105 mm x hoogte 40 mm |
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter |
EN50291 Gecertificeerde Gas- en CO-detector
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ° C tot 50 ° C |
|---|---|
| Gewicht: | 250 gram |
| Afmetingen: | 100 mm x 40 mm |
Aangepaste Koolmonoxide Gasdetectoren Commerciële AC-gevoede Koolmonoxide Detector
| Naam: | Koolmonoxidegasdetectoren |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid: | 15% tot 95% RV |
| Montage opties: | muurbevestiging |
TUV-goedgekeurde CO-koolmonoxidedetector 7 jaar elektrochemische CO-detectoren
| Naam: | CO-koolmonoxidedetector |
|---|---|
| Bedrijfsstroom: | 15 ma |
| Materiaal: | ABS-kunststof |
Fabrieksdirect 10 jaar lithiumbatterij Rookkoolmonoxide detector met elektrochemische en foto-elektrische sensoren en 85dB alarm geluid
| Spanning: | 3V gelijkstroom |
|---|---|
| Installatie: | Plafond of wandbevestiging |
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter afstand |
4.5V Foto-elektrische Koolmonoxidemelder EN-gecertificeerde Koolmonoxidemelder voor Thuis
| Naam: | Optische koolmonoxidedetector |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
| Bedrijfsspanning: | Gelijkstroom 4.5V |
ABS brandwerend rookmelder met hoge gevoeligheid
| Naam: | Brandalarm rookmelder |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Detectietype: | Foto-elektrisch |
Aanpasbare Rookmelder Brandalarm Betrouwbaar 10 Jaar Foto-elektrische Rookmelder 85 dB
| Naam: | Brandalarm rookmelder |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -10 ℃ ~ +55 ℃ |
| levensduur van de batterij: | Tot 10 jaar |
Foto-elektrische sensor Zigbee-detector 85 dB Zigbee-brandmelding 3V
| item: | Zigbee-detector |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | DC 3V |
| Testknop: | Inbegrepen voor handmatig testen |
Slimme WIFI Rookmelder met Fotosensor
| levensduur van de batterij: | Tot 3 jaar |
|---|---|
| Stroombron: | Op batterijen werkend |
| Toetsknop: | Ja, voor handmatig testen |

