Alle producten
zoekwoorden [ battery powered co detectors ] bij elkaar passen 176 producten.
CO-koolmonoxide-detector met EN50291-certificaat
| Weergave: | Digitaal LCD-scherm |
|---|---|
| Levensduur van de batterij: | Tot 10 jaar |
| Sensor: | Elektrochemie Koolmonoxidesensor |
Duurzame CO Koolmonoxidemelder met 10 jaar levensduur SGS getest en elektrochemische sensor voor betrouwbare detectie
| Spanning: | 3V gelijkstroom |
|---|---|
| Installatie: | DIY |
| Afmetingen: | 105 x 105 x 39 mm |
Stemwaarschuwing Professionele koolmonoxide detectoren 4,5 V koolmonoxide detectie systeem op maat
| item: | Professionele koolmonoxidedetectoren |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik: | 0% tot 95% niet-condenserend |
| Sensortype: | Elektrochemische sensor |
Slimme CO-koolmonoxide detector 433MHz onderling verbonden rookmelders OEM
| Naam: | CO-koolmonoxidedetector |
|---|---|
| Certificeringen: | SGS, CE, UKCA |
| Gebruik: | CO-detectie en alarm |
Residentiële koolmonoxide gasdetectoren met dubbele sensor CO en gasalarm OEM
| Productnaam: | Koolmonoxidegasdetectoren |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ° C tot 50 ° C |
| Montagetype: | Wandmontage of tafelblad |
Professionele koolmonoxidegasdetectoren EN50291 gecertificeerde CO-gasalarm met menselijke stem
| Naam: | Koolmonoxidegasdetectoren |
|---|---|
| Afmetingen: | 112 mm x 70 mm x 42 mm |
| Gewicht: | 180 gram |
Hooggevoelige rook- en koolmonoxidemelders EN14604 / EN50291 gecertificeerd rook- en CO-alarm
| Productnaam: | Rook-koolmonoxidedetectoren |
|---|---|
| Stilteknop: | Ja, om het alarm tijdelijk uit te zetten |
| Installatielocatie: | Wand- of plafondmontage |
85dB rook-koolmonoxide detectoren Compact rook-koolmonoxide alarm
| item: | Rook-koolmonoxidedetectoren |
|---|---|
| Toetsknop: | Inbegrepen voor handmatig testen |
| Vochtigheidsbereik: | 10% aan Non-condensing 90% |
Koolmonoxidemelders met 5 jaar levensduur, op maat gemaakt, gaslekalarmen, SGS-gecertificeerd
| Productnaam: | Koolmonoxidemelders |
|---|---|
| Testknop: | Ja |
| Gewicht: | 230 gram |
TÜV-gecertificeerde CO-koolmonoxide detector met een levensduur van 7 jaar en ABS-brandwerend materiaal
| Het terugstellentijd: | Minder dan 1 seconde |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter |

