Alle producten
zoekwoorden [ battery powered co detectors ] bij elkaar passen 176 producten.
EN50291 Gecertificeerde CO-koolmonoxide detector met een levensduur van 10 jaar en elektrochemische sensor
| Detecteren: | CO |
|---|---|
| Gassoorten: | koolmonoxide |
| Temperatuur: | 10 ~ 50 ℃ |
Gepersonaliseerde CO-koolmonoxide detector Elektrochemische 10 jaar Koolmonoxide alarmen
| Naam: | CO-koolmonoxidedetector |
|---|---|
| Afmetingen: | 105 mm x 105 mm x 40 mm |
| Temperatuurbereik: | -10 ° C tot 50 ° C |
OEM-ODM-thuismethaandetector EN50194 Goedgekeurde methaangasdetectoren met dubbele gasdetectie
| Naam: | Methaandetector voor thuis |
|---|---|
| Productnaam: | Gaslekkalarm |
| Bedrijfstemperatuurbereik: | -10 ° C tot 50 ° C |
Lcd-display koolmonoxide gasdetectoren
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter |
|---|---|
| Detectietypen: | Gas, koolmonoxide |
| Reactietijd: | Binnen 30 seconden |
EN50194 / SGS Goedkeuring Gaslek Alarm Professionele Huis Gasdetector
| Naam: | Gaslekkalarm |
|---|---|
| Afmetingen: | 120 mm x 70 mm x 40 mm |
| Reactietijd: | Minder dan 10 seconden |
Professionele OEM CO-koolmonoxide detector met 10 jaar levensduur EN50291 gecertificeerde en elektrochemische sensor
| Stand -bystroom: | ≤10uA |
|---|---|
| Montagetype: | muurbevestiging |
| LED: | AAN/UIT instelbaar |
OEM 10-jarige lithiumbattery rookkoolmonoxide detector met dubbele detectie systeem en 85dB alarm geluid
| Temperatuurbereik: | -10 ° C tot 50 ° C (14 ° F tot 122 ° F) |
|---|---|
| Weergave: | Digitaal display voor CO-niveaus |
| Gewicht: | Ongeveer 180 gram |
10 jaar lithium batterij CO koolmonoxidemelder met elektrochemische sensor en 85dB alarmsignaal
| Vochtigheid: | 0 tot 95% RH, geen condensatie |
|---|---|
| Installatie: | plafond of Muur |
| Reactietijd: | Minder dan 30 seconden |
EN14604 gecertificeerde Zigbee rookmelder
| Verenigbaarheid: | Werkt met Zigbee-hubs en gateways |
|---|---|
| Waarschuwingstype: | Pushmeldingen en alarmen |
| Detectiehoek: | 120 graden |
Alarm voor industriële kooldioxide
| Sensortype: | Elektrochemische/halfgeleidersensor |
|---|---|
| Weergave: | Digitaal LCD-scherm |
| Alarmtype: | Gehoor- en beeldwaarschuwing |

