Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ battery operated smoke detectors ] αγώνας 113 προϊόντα.
Ανιχνευτές καπνού μονοξειδίου του άνθρακα 85dB, Συναγερμός καπνού μονοξειδίου του άνθρακα
| είδος: | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού |
|---|---|
| Δοκιμαστικό κουμπί: | Περιλαμβάνεται για χειροκίνητη δοκιμή |
| Εύρος υγρασίας: | 10% σε 90% Non-condensing |
Έξυπνος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα 433MHz Διασυνδεδεμένοι συναγερμοί καπνού OEM
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | SGS, CE, UKCA |
| Χρήση: | Ανίχνευση και συναγερμός CO |
Επαγγελματικός ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα με μπαταρία λιθίου 10 ετών, σύστημα διπλής ανίχνευσης και ήχο συναγερμού 85dB
| Εγκατάσταση: | Με κινητήρα μπαταρίας |
|---|---|
| Ευαισθησία: | 0,1% - 0,15% σκίαση ανά πόδι |
| Κουμπί σιωπής: | Ναι, για προσωρινή σίγαση του συναγερμού |
Φαρμακείο OEM 10 ετών μπαταρίας λιθίου Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα καπνού με ανθεκτικό υλικό ABS και πιστοποίηση EN14604 & EN50291
| Ζωή του αισθητήρα: | Έως 10 χρόνια |
|---|---|
| Ενδεικτική λυχνία LED: | Κόκκινο LED για κατάσταση συναγερμού |
| Δυναμικό: | 3V |
OEM 10 ετών μπαταρία λιθίου Καπνός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με σύστημα διπλής ανίχνευσης και 85dB ήχο συναγερμού
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -10 ° C έως 50 ° C (14 ° F έως 122 ° F) |
|---|---|
| Επίδειξη: | Ψηφιακή οθόνη για επίπεδα CO |
| Βάρος: | Περίπου 180 γραμμάρια |
Οικιακός συναγερμός μονοξειδίου του άνθρακα και καπνού 3V 10 έτη ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
| Ονομα: | Συναγερμός μονοξειδίου του άνθρακα και καπνού |
|---|---|
| Χρόνος αναστοιχειοθέτησης: | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
| Ενδεικτική λυχνία LED: | Κόκκινο LED για συναγερμό και πράσινο LED για τροφοδοσία |
ODM 10ετής ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα με μπαταρία λιθίου, φωτοηλεκτρικούς και ηλεκτροχημικούς αισθητήρες και ήχο συναγερμού 85 dB
| Τύπος ανίχνευσης: | ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | Οροφή ή τοίχο |
| Τεχνολογία αισθητήρων: | Φωτοηλεκτρικός αισθητήρας καπνού και ηλεκτροχημικός αισθητήρας CO |
Λευκός Καπνός Ανιχνευτές Μονοξειδίου του Άνθρακα Φωτοηλεκτρικός Συναγερμός Πυρκαγιάς Ανιχνευτής CO OEM
| είδος: | Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού |
|---|---|
| Χρώμα: | Ανοιχτό λευκό |
| Κουμπί δοκιμής: | Ναί |
Φαρμακευτικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με ηλεκτροχημικούς και φωτοηλεκτρικούς αισθητήρες και 85dB ήχο συναγερμού
| Δυναμικό: | 3V συνεχής |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Οροφή ή τοίχο |
| Επίπεδο ήχου συναγερμού: | 85 dB στα 10 πόδια |
ODM 10ετής Ανιχνευτής Καπνού και Μονοξειδίου του Άνθρακα με Μπαταρία Λιθίου, Διπλό Σύστημα Ανίχνευσης και Ήχο Συναγερμού 85dB
| Τύπος αισθητήρα: | Φωτοηλεκτρικός/Ηλεκτροχημικός αισθητήρας |
|---|---|
| Τύπος ανίχνευσης: | Καπνός και μονοξείδιο του άνθρακα |
| Κουμπί δοκιμής: | Ναί |

