Alle producten
zoekwoorden [ battery operated smoke detectors ] bij elkaar passen 113 producten.
85dB rook-koolmonoxide detectoren Compact rook-koolmonoxide alarm
| item: | Rook-koolmonoxidedetectoren |
|---|---|
| Toetsknop: | Inbegrepen voor handmatig testen |
| Vochtigheidsbereik: | 10% aan Non-condensing 90% |
Slimme CO-koolmonoxide detector 433MHz onderling verbonden rookmelders OEM
| Naam: | CO-koolmonoxidedetector |
|---|---|
| Certificeringen: | SGS, CE, UKCA |
| Gebruik: | CO-detectie en alarm |
Professionele OEM 10 jaar Lithiumbattery Rook Carbon Monoxide Detector met dubbele detectie systeem en 85dB alarm geluid
| Installatie: | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
|---|---|
| Gevoeligheid: | 0,1% - 0,15% verduistering per voet |
| Stilteknop: | Ja, om het alarm tijdelijk uit te zetten |
Fabrieks OEM 10-jarige lithiumbatterij rook- en koolmonoxidemelder met ABS brandwerende behuizing en EN14604 & EN50291 certificering
| Levensduur van de sensor: | Tot 10 jaar |
|---|---|
| Led-indicator: | Rode LED voor alarmstatus |
| Spanning: | 3V |
OEM 10-jarige lithiumbattery rookkoolmonoxide detector met dubbele detectie systeem en 85dB alarm geluid
| Temperatuurbereik: | -10 ° C tot 50 ° C (14 ° F tot 122 ° F) |
|---|---|
| Weergave: | Digitaal display voor CO-niveaus |
| Gewicht: | Ongeveer 180 gram |
Huishoudelijk rook- en koolmonoxidalarm 3V 10 jaar rook- en koolmonoxidalarm
| Naam: | Koolmonoxide- en rookmelder |
|---|---|
| Het terugstellentijd: | Minder dan 1 seconde |
| Led-indicator: | Rode LED voor alarm en groene LED voor voeding |
ODM 10-jaars lithiumbatterij rook- en koolmonoxidemelder met foto-elektrische en elektrochemische sensoren en 85 dB alarmgeluid
| Detectietype: | rook en koolmonoxidedetector |
|---|---|
| Montagetype: | Plafond of wandbevestiging |
| Sensortechnologie: | Foto-elektrische rooksensor en elektrochemische CO-sensor |
Witte rook koolmonoxide detectoren Foto-elektrische brandmelding CO-detector OEM
| item: | Rook-koolmonoxidedetectoren |
|---|---|
| Kleur: | Licht wit |
| Testknop: | Ja |
Fabrieksdirect 10 jaar lithiumbatterij Rookkoolmonoxide detector met elektrochemische en foto-elektrische sensoren en 85dB alarm geluid
| Spanning: | 3V gelijkstroom |
|---|---|
| Installatie: | Plafond of wandbevestiging |
| Alarmgeluidsniveau: | 85 dB op 3 meter afstand |
ODM 10-jarige Lithiumbatterie Rookkoolmonoxide detector met dubbele detectie systeem en 85dB alarm geluid
| Sensortype: | Foto-elektrische/elektrochemische sensor |
|---|---|
| Detectietype: | Rook en koolmonoxide |
| Testknop: | Ja |

