All Products
Keywords [ smart co alarm ] match 83 Products.
Battery Powered Zigbee Detector
| Detectionangle: | 120 Degrees |
|---|---|
| Productname: | Zigbee Detector |
| Humidityrange: | 0% To 95% Non-condensing |
WiFi Smart CO Detector with Tuya APP Remote Monitoring and 10-Year Lifespan Carbon Monoxide Alarm
| Environmental Temperature: | -10℃ ~ +50℃ |
|---|---|
| Packaging Details: | Color box |
| Delivery Time: | 10 Days |
EN50291 Certified Gas And CO Detector
| Operatingtemperature: | -10°C To 50°C |
|---|---|
| Weight: | 250 Grams |
| Dimensions: | 100mm X 40mm |
Smart Tuya WiFi Enabled CO Detector with 10-Year Lifespan and Photoelectric Sensor for Home Security
| Dimensions: | 120 Mm Diameter X 40 Mm Height |
|---|---|
| Packaging Details: | Color box |
| Delivery Time: | 10 Days |
White CO Carbon Monoxide Detector Reliable Carbon Monoxide Detector 7 Year Life 4.5V
| Product Name: | CO Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Sensor: | Electrochemistry Carbon Monoxide Sensor |
| Endoflifewarning: | Yes, Audible And Visual Alert |
Lithium Battery WIFI Carbon Monoxide Detector 3V Tuya CO Detector OEM
| Name: | Wifi Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 3V |
| Color: | White |
EN50291 Certified Wifi Carbon Monoxide Detector Battery Powered Wifi CO Detector OEM / ODM
| Name: | Wifi Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Power Source: | Battery Powered |
| Additional Features: | Self-test Button, Low Battery Indicator |
Battery Powered 433mhz Smoke Detector 10 Year Interconnected Smoke Detector With Photoelectric Sensor
| Name: | 433mhz Smoke Detector |
|---|---|
| Additional Features: | LED Indicators, Voice Alerts, Or Smart Home Integration |
| Alarm Sound Level: | 85 Decibels Or Higher |
10 Year WIFI Carbon Monoxide Detector OEM / ODM Smoke And Carbon Monoxide Detectors
| Name: | Wifi Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Dimensions: | 105mm Diameter X 40mm Height |
| Alarm Sound Level: | 85 DB At 3 Meters |
4.5V Photoelectric Carbon Monoxide Detector EN Certified Home Carbon Monoxide Detector
| Name: | Photoelectric Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Environmental Temperature: | -10℃ ~ +50℃ |
| Operatingvoltage: | DC 4.5V |

