Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ smart co alarm ] αγώνας 83 προϊόντα.
Ανιχνευτής Zigbee με μπαταρία
| Γωνία ανίχνευσης: | 120 μοίρες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής Zigbee |
| Humidityrange: | 0% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
WiFi έξυπνος ανιχνευτής CO με τηλεπαρακολούθηση Tuya APP και συναγερμό μονοξειδίου του άνθρακα διάρκειας 10 ετών
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί χρώματος |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 Ημέρες |
EN50291 Πιστοποιημένος ανιχνευτής αερίων και CO
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ° C έως 50 ° C |
|---|---|
| Βάρος: | 250 γραμμάρια |
| Διαστάσεις: | 100mm x 40mm |
Έξυπνος Ανιχνευτής CO με WiFi Tuya, Διάρκεια Ζωής 10 Ετών και Φωτοηλεκτρικός Αισθητήρας για Ασφάλεια Σπιτιού
| Διαστάσεις: | 120 mm διάμετρος x 40 mm ύψος |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί χρώματος |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 Ημέρες |
Λευκός ανιχνευτής CO μονοξειδίου του άνθρακα Αξιόπιστος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα Διάρκεια ζωής 7 ετών 4.5V
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO |
|---|---|
| Αισθητήρας: | Αισθητήρας μονοξειδίου του άνθρακα Ηλεκτροχημείας |
| Προειδοποίηση Endoflife: | Ναι, ηχητική και οπτική ειδοποίηση |
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα Λιθίου Μπαταρίας WIFI 3V Tuya CO Detector OEM
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC 3V |
| Χρώμα: | Λευκό |
EN50291 Πιστοποιημένος ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα Wifi
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Τροφοδοτείται με μπαταρία |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Κουμπί αυτοδιαγνωστικού ελέγχου, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας |
Αυτόνομος ανιχνευτής καπνού 433MHz με μπαταρία, διασυνδεδεμένος, 10ετούς διάρκειας με φωτοηλεκτρικό αισθητήρα
| Ονομα: | Ανιχνευτής καπνού 433mhz |
|---|---|
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Ενδείξεις LED, φωνητικές ειδοποιήσεις ή ενσωμάτωση έξυπνου σπιτιού |
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 ντεσιμπέλ ή υψηλότερο |
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα WIFI 10 ετών OEM / ODM Ανιχνευτές Καπνού και Μονοξειδίου του Άνθρακα
| Ονομα: | Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 105mm διάμετρος x 40mm ύψος |
| Υγιές επίπεδο συναγερμών: | 85 dB στα 3 μέτρα |
Φωτοηλεκτρικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα 4.5V με πιστοποίηση EN, ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα για το σπίτι
| Ονομα: | Φωτοηλεκτρικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
| Τάση λειτουργίας: | Συνεχές ρεύμα 4.5V |

