All Products
Keywords [ smart co alarm ] match 84 Products.
OEM Smart 10-Year Lithium Battery Smoke Carbon Monoxide Detector with Photoelectric/Electrochemical Sensor and 85dB Alarm Sound
| Certifications: | SGS Listed, EN Compliant |
|---|---|
| Sensor Technology: | Photoelectric/Electrochemical |
| Displaytype: | Digital LCD / LED Indicator |
Residential Carbon Monoxide Gas Detectors Dual Sensor CO And Gas Alarm OEM
| Product Name: | Carbon Monoxide Gas Detectors |
|---|---|
| Operatingtemperature: | -10°C To 50°C |
| Mountingtype: | Wall Mount Or Tabletop |
CE Certified Lithium Battery Smoke Alarms
| Dimensions: | Around 105mm Diameter |
|---|---|
| Operating Temperature Range: | -10°C To 50°C (14°F To 122°F) |
| Battery Life: | Up To 10 Years |
Residential Carbon Monoxide Gas Detectors Dual Sensor CO And Gas Alarm OEM
| Product Name: | Carbon Monoxide Gas Detectors |
|---|---|
| Operatingtemperature: | -10°C To 50°C |
| Mountingtype: | Wall Mount Or Tabletop |
Tuya Wifi CO Detector with 10-Year Lifespan and Electrochemical Sensor for Smart Home Integration
| Power Source: | Battery / Hardwired / Dual Power |
|---|---|
| Packaging Details: | Color box |
| Delivery Time: | 10 Days |
Battery Operated WIFI Carbon Monoxide Detector
| Battery Life: | Up To 3 Year |
|---|---|
| Detection Type: | Carbon Monoxide And Smoke |
| Self-Test Feature: | Yes, With Test Button |
Electrochemical Sensor Tuya CO Detector
| Material: | ABS Plastic |
|---|---|
| Weight: | 180 Grams |
| Environmental Temperature: | -10℃ ~ +50℃ |
Smart Carbon Monoxide Detector with 10-Year Lifespan and Tuya WiFi Connectivity Featuring Electrochemical CO Sensor
| Environmental Temperature: | -10℃ ~ +50℃ |
|---|---|
| Packaging Details: | Color box |
| Delivery Time: | 10 Days |
Wireless Smoke And Carbon Monoxide Detectors 3V Tuya Wifi Smoke Detector
| Name: | Wireless Smoke And Carbon Monoxide Detectors |
|---|---|
| Notification: | Push Notifications To Smartphone |
| Mobile App Support: | Yes |

