All Products
Keywords [ smart co alarm ] match 84 Products.
Customized WIFI Enabled Smoke Detectors Smart Tuya CO Detector
| Name: | WIFI Enabled Smoke Detectors |
|---|---|
| Operating Temperature: | -10°C To 50°C |
| App Compatibility: | IOS And Android |
Photoelectric Smart WIFI Smoke Detector High Sensitivity Wireless Fire Detector ODM
| Name: | Smart WIFI Smoke Detector |
|---|---|
| Alarm Type: | Loud Siren |
| Power Source: | Battery-powered |
Smart Interconnected Smoke Detectors
| Certifications: | CE, ROHS Certified |
|---|---|
| Response Time: | Less Than 2 Seconds |
| Interconnection: | Supports Up To 12 Interconnected Devices |
Smart CO Carbon Monoxide Detector 433MHz Interconnected Smoke Alarms OEM
| Name: | CO Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Certifications: | SGS,CE, UKCA |
| Usage: | CO Detection And Alarm |
ODM Smart Gas Detectors Voice Alert Gas CO Detector EN50291 Certified
| Name: | Smart Gas Detectors |
|---|---|
| Alarm Type: | Voice And Audible And Visual Alarm |
| Dimensions: | 112mm X 70mm X 42mm |
Voice Prompt CO Carbon Monoxide Detector OEM ODM Smart CO Detector With Digital LCD Display
| Name: | CO Carbon Monoxide Detector |
|---|---|
| Batterytype: | 4.5V Alkaline Battery |
| Working Voltage: | DC4.5V 3* AAA Battery |
OEM Smart Smoke Carbon Monoxide Detector
| Operating Voltage: | DC 4.5V |
|---|---|
| Test Button: | Included For Manual Testing |
| Material: | ABS Fireproof |
Dual Sensor WIFI Carbon Monoxide Alarm Wall Mounted / Ceiling Mounted Battery Operated CO Detectors
| Name: | WIFI Carbon Monoxide Alarm |
|---|---|
| Power Source: | Battery Powered |
| Sensor Type: | Electrochemical /Photoelectric Sensor |
Photoelectric Sensor Zigbee Detector 85 dB Zigbee Fire Alarm 3V
| Item: | Zigbee Detector |
|---|---|
| Operatingvoltage: | DC 3V |
| Testbutton: | Included For Manual Testing |
White Photoelectric Sensor Smoke Alarms Fireproof Battery Operated Smoke Alarm OEM ODM
| Item: | Photoelectric Sensor Smoke Alarms |
|---|---|
| Color: | White |
| Material: | ABS Fireproof |

