Όλα τα Προϊόντα
-
Ανιχνευτής καπνού συναγερμού πυρκαγιάς
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα CO
-
Προειδοποιητικό διαρροής αερίου
-
Ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα καπνού
-
Ανιχνευτές αερίων μονοξειδίου του άνθρακα
-
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού WIFI
-
έξυπνος ανιχνευτής αερίου wifi
-
Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα WiFi
-
Διασυνδεδεμένοι ανιχνευτές καπνού
-
Ανιχνευτής Zigbee
λέξεις-κλειδιά [ co and gas detectors ] αγώνας 114 προϊόντα.
Διάρκεια ζωής 7 έτη Πληροφοριακό ανιχνευτή μονοξειδίου του άνθρακα με ηλεκτροχημικό αισθητήρα
| Τάση λειτουργίας: | 4,5V DC |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
| Υγρασία: | 0 έως 95% RH, χωρίς συμπύκνωση |
Προσαρμοσμένοι συναγερμοί μονοξειδίου του άνθρακα και καπνού 5 χρόνια μπαταρία ανιχνευτές μονοξειδίου του άνθρακα με οθόνη HD LCD
| είδος: | Συναγερμοί μονοξειδίου του άνθρακα και καπνού |
|---|---|
| Χρήση: | Σύστημα πυρανίχνευσης και συναγερμού |
| Υλικό: | ABS πυρίμαχο |
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα CO με Διάρκεια Ζωής 10 Ετών, με Ηλεκτροχημικό Αισθητήρα και Πιστοποίηση EN50291
| Εγκατάσταση: | οροφή ή τοίχος |
|---|---|
| Sensorlife: | 10 χρόνια |
| Χρήση: | Ανίχνευση CO |
Ανιχνευτής Μονοξειδίου του Άνθρακα CO με Ηλεκτροχημικό Αισθητήρα, Εγκεκριμένος 50291 EN, 7 Χρόνια Διάρκεια Ζωής
| Τύπος ανίχνευσης: | Ηλεκτροχημικός αισθητήρας |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Λειτουργεί με μπαταρία |
| Χρήση: | σύστημα ανίχνευσης και συναγερμού |
Επαγγελματικός ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα με μπαταρία λιθίου 10 ετών, σύστημα διπλής ανίχνευσης και ήχο συναγερμού 85dB
| Εγκατάσταση: | Με κινητήρα μπαταρίας |
|---|---|
| Ευαισθησία: | 0,1% - 0,15% σκίαση ανά πόδι |
| Κουμπί σιωπής: | Ναι, για προσωρινή σίγαση του συναγερμού |
Έξυπνος ανιχνευτής καπνού και μονοξειδίου του άνθρακα 10 ετών με μπαταρία λιθίου, φωτοηλεκτρικό/ηλεκτροχημικό αισθητήρα και ήχο συναγερμού 85dB
| Πιστοποιήσεις: | Καταχώριση SGS, Συμβατό με EN |
|---|---|
| Τεχνολογία αισθητήρων: | Φωτοηλεκτρικό/Ηλεκτροχημικό |
| Τύπος οθόνης: | Ψηφιακή ένδειξη LCD/LED |
Φαρμακείο OEM 10 ετών μπαταρίας λιθίου Ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα καπνού με ανθεκτικό υλικό ABS και πιστοποίηση EN14604 & EN50291
| Ζωή του αισθητήρα: | Έως 10 χρόνια |
|---|---|
| Ενδεικτική λυχνία LED: | Κόκκινο LED για κατάσταση συναγερμού |
| Δυναμικό: | 3V |
Ηλεκτροχημικός αισθητήρας Tuya CO Detector
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
|---|---|
| Βάρος: | 180 γραμμάρια |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
Φαρμακευτικός ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα με ηλεκτροχημικούς και φωτοηλεκτρικούς αισθητήρες και 85dB ήχο συναγερμού
| Δυναμικό: | 3V συνεχής |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Οροφή ή τοίχο |
| Επίπεδο ήχου συναγερμού: | 85 dB στα 10 πόδια |
Προσαρμόσιμο ανιχνευτή μονοξειδίου του άνθρακα καπνού με μπαταρία λιθίου διάρκειας 10 ετών και φωτοηλεκτρικό/ηλεκτροχημικό αισθητήρα EN50291 EN14604 πιστοποιημένο
| Τύπος αισθητήρα: | Φωτοηλεκτρικός/Ηλεκτροχημικός αισθητήρας |
|---|---|
| Εύρος Υγρασίας: | Μέχρι 85% RH |
| Ζωή του αισθητήρα: | 10 χρόνια |

